CZERWIEC - LIPIEC - SIERPIEŃ - WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK - LISTOPAD - GRUDZIEŃ

 

 

 

GRUDZIEŃ – 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

Jezu Królu na sianku złożony,
Któremu hołd oddały bydlęta
Racz Królu przyjąć nasze ukłony,
Które przynosimy Tobie Królu na Święta.
Spraw by kochający Ciebie Królu
Przyszły rok w szczęściu spędzili.

 

Życzę wszystkim czytelnikom radości serca

z Narodzin naszego Pana i Króla, Jezusa Chrystusa.

 

Krzysztof z Łodzi wraz z rodziną.

 

 

 

 

 

Od 24 października 2011, figurka Dzieciątka Jezus, taka jaką czci się w święto Trzech Króli w Betlejem (Adoracja Dzieciątka), została wystawiona do publicznej czci we włoskim mieście Cava de’ Tirreni / Salerno, gdyż od października 2010 r. płacze krwawymi łzami.

Figurkę przywiózł z pielgrzymki do Ziemi Świętej jeden franciszkanin. Zmęczony po podróży, nie rozpakowując bagaży poszedł spać.

Rano budzi go delikatny głos: „Otwórz mnie – duszę się”.

W pierwszej chwili pomyślał o zmarłej matce, Potem otworzył pudełko i zobaczył, że figurka płacze krwawymi łzami. Pokazał to swojemu biskupowi, który akurat tego dnia przebywał w klasztorze i figurkę zabrano do badania. Wyniki wskazują na krew ludzką i to taka samą jak na Całunie Turyńskim. Po roku czasu z pozytywnym rezultatem oddano ją do czci wiernym.

 

 

 

Temat Chrystusa Króla Polski wraca jak bumerang,

 

po przeczytaniu wywiadu abp Michalika przewodniczącego Episkopatu Polski, można przyjąć, że to jest oficjalne stanowisko Episkopatu Polski do idei przeprowadzenia Uroczystego Aktu Intronizacji Chrystusa Króla Polski.

 

Co to jest Intronizacja ?

 

Intronizacja to publiczne przeproszenie prawowitego Króla Pana Jezusa za znieważenia, oplucia, umęczenia i śmierć męczeńska na krzyżu. Wtedy przedstawicielem władzy był Piłat, przedstawicielem ówczesnej religii byli kapłani starotestamentalni, faryzeusze i uczeni w piśmie, przedstawicielami władzy sądowniczej saduceusze, to oni doprowadzili do męczeńskiej śmierci naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa.

 

Co to jest Intronizacja ?

 

Intronizacja to publiczne przyznanie się do Króla Jezusa Chrystusa, to Ty Panie Jezu jesteś naszym Panem i Królem, nie mamy innego Króla prócz Ciebie. My jako ludzie nie możemy nadać Władzy Królewskiej, to uczynił już Bóg Ojciec, ale możemy się przyznać i oddać się pod panowanie naszego Króla Jezusa Chrystusa.

 

Dlaczego Chrystus Król Polski ?

 

Dlatego, że Naród Polski został wybrany do tego dzieła Intronizacji jako pierwszy naród na świecie, dostaliśmy łaskę uczynić to pierwsi z Miłości do naszego Króla, a nie ze strachu przed karą, która nadchodzi na cały świat. My mamy uczynić to pierwsi, a inne narody mają pójść za nami, gdy przyjdzie oczyszczenie świata z grzechu i wpływów szatana i jego demonów na miarę Apokalipsy.

 

Ksiądz abp Józef Michalik mówi:

 

Przecież corocznie odnawiamy akt oddania się Chrystusowi Królowi. Ci, którzy dzisiaj głoszą ideę intronizacji Chrystusa, przez wiele lat pewnie nie brali na serio aktu poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata albo nie zwracali uwagi, że to się już dzieje w Kościele.”

 

A ja w tym roku byłem w to Święto Chrystusa Króla Wszechświata w Domu Matki Bożej w Częstochowie, było wielu Polaków, którzy specjalnie przyjechali na tą uroczystość 20 listopada na godzinę 15:30, po Mszy świętej która była odprawiona w intencji przeprowadzenia Aktu Intronizacji, Paulini nawet nie odnowili Aktu oddania się Chrystusowi Królowi Wszechświata, o którym mówi abp Michalik, nie było odnowienia żadnego aktu.

 

I co arcybiskupie Michaliku, i co Paulini, czy Pan Jezus jest Waszym i naszym Królem czy nie ?

 

Polacy – owieczki były zdezorientowane, wywiązała się bitwa duchowa o Chrystusa Króla. Można obejrzeć i samemu wyciągnąć wnioski: VIDEO z tej Mszy świętej

 

Przecież to jest krętactwo, co wypowiada w tym wywiadzie abp Michalik, przecież biskup dostał zaproszenie listem poleconym na tą Mszę świętą jak innych 137 biskupów, ŻADNEGO z nich nie było na tej Mszy świętej, a przecież zjechali się wszyscy do Częstochowy na rekolekcje i Konferencję Episkopatu Polski.

 

Czemu Was tam nie było u Matki Bożej Królowej Polski ?

 

Czemu uwięziliście obraz Chrystusa Króla w ciemnicy pod zakrystią ?

 

Biskupi, kardynałowie, Paulini, czy Pan Jezus jest Waszym Królem ?

 

Proszę przeczytajcie całość tego wywiadu poniżej zatytułowanego „Tron dla Chrystusa ?”  a poznacie herezje - kłamstwo i schizmę - podział w Kościele Rzymsko Katolickim, poznacie jak zainfekowany jest Kościół od wewnątrz przez wrogów Kościoła Katolickiego. Św. Maksymilian był świadkiem parady masonerii w Rzymie i dlatego założył Rycerstwo Niepokalanej, to rycerstwo tak zostało uśpione przez wroga w szeregach franciszkanów, że rycerze i rycerki nie potrafią bronić godności Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i przyjmuje Pana Jezusa w Komunii Świętej na stojąco, oczywiście z małymi wyjątkami.

 

Dzisiaj w większości Katedr w Polsce, zamiast Tabernakulum, stoi tron, ale nie dla Chrystusa Króla, a dla biskupa – człowieka, Tabernakulum stoi gdzieś w kącie.

 

Dlatego między innymi powstało Rycerstwo Chrystusa Króla, którego założycielem jest ks. Piotr Natanek, który swojego czasu został powołany na Notariusza procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny przez Kurie Krakowską. Przestudiował otrzymane materiały o Chrystusie Królu i podjął się dzieła z całą gorliwością, przez co teraz jest prześladowany, opluwany jak niegdyś Maksymilian Kolbe, gdy założył Rycerstwo Niepokalanej i zaczął wydawać Rycerza Niepokalanej. A przecież Pan Jezus sam prosił Rozalię o Akt Intronizacji i poświęcenie się Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

 

Słowa skierowane do Rozalii Celakówny:

 

„Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeśli się podporządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się. „

 

I jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonująco:  Oświadczam ci to, moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez intronizację, któ­re Go uznają swym Królem i Panem.

 

Przyjdzie straszna katastrofa na świat - mówił -jak zaraz zobaczysz.

 

W tej chwili powstał straszliwy huk. Owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wul­kanu, niszcząc doszczętnie wszystkie państwa, które nie uznały Chry­stusa. Widziałam zniszczone Niemcy i inne zachodnie państwa Europy. Z przerażeniem zwróciłam się o ratunek do tego Pana, a on mi mówił: Nie bój się, dziecko, i trzymał mnie za ramiona. Pytam go: Czy to jest koniec świata, a ten ogień i lawa, czy to jest piekło? Otrzymuję odpo­wiedź: Nie jest to koniec świata ani piekło, tylko straszna wojna, któ­ra ma dopełnić dzieła zniszczenia. Granice Polski były nienaruszone - Polska ocalała. Ta osoba nieznana mówi jeszcze do mnie: Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu, dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz.

 

Po tych słowach wszystko znikło.

 

Oto ten wywiad z arcybiskupem Józefem Michalikiem,

przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski

 

( Czy ten Episkopat jest jeszcze polski ?)

 

==============

 

Tron dla Chrystusa?

 

– Ci, którzy korzystają z posługi duszpasterskiej ks. Natanka, promują rozłam w Kościele i utwierdzają tego biednego kapłana w błędzie. Przez to grzeszą – o ruchu intronizacji Chrystusa, o dialogu z niewierzącymi i o nowym parlamencie mówi przewodniczący KEP abp Józef Michalik w rozmowie z ks. Henrykiem Zielińskim.

 

 

Dlaczego episkopat dystansuje się od pomysłu ogłoszenia Chrystusa królem Polski ? WIĘCEJ

 

Kopia tego artykułu jest TUTAJ

 

 

 

 

16 grudnia, piątek

rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.

 

Nowenna KLIK

 

                                              

 

8 grudnia, czwartek

 

Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Odpust zupełny dla członków MI – Rycerstwa Niepokalanej.

 

 

Godzina Łaski
8 grudnia, od 12.00 do 13.00

 

Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r.,

pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

 

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

 

+++

 

Ksiądz Piotr Natanek zaprasza na Odpust do Grzechyni

 

10:00  Msza święta

12:00  – 13:00 Godzina Łaski, modlitwy do Matki Bożej

13:00  Procesja Eucharystyczna

14:00  Poczęstunek

 

NOWENA DZIEWIĘCIODNIOWA przed Uroczystością

Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 8 grudnia

Początek Nowenny 29 listopada, można odmawiać również w innych terminach i intencjach.

 

 

 

 

POMOCNICZE MATERIAŁY WIDEO

Z REKOLEKCJI MARYJNYCH

Księdza dr hab. Piotra Natanka

 

PLAY VIDEO 1  Maryjo, Ty nam pokaż drogę 44:44

 

PLAY VIDEO 2  Królowa Różańca Świętego 45:30

 

PLAY VIDEO 3  Droga Różańcowa 21:02

 

PLAY VIDEO 4 Współpośredniczka Łask 25:02

 

PLAY VIDEO 5 Matka Boża Miłosierna 46:04

 

PLAY VIDEO 6 Królowa Polski 47:18

 

PLAY VIDEO 7 Nauka stanowa dla kobiet 28:36

 

PLAY VIDEO 8 Nauka stanowa dla mężczyzn 25:46

 

PLAY VIDEO 9 Moc Błogosławieństwa 44:48

 

PLAY VIDEO 10 Zawierzcie się Matce Bożej 53:49

 Bierzcie i noście na sobie CUDOWNY MEDALIK

 

 ”Wiele niezwykłych nawróceń, na­głych uzdrowień i innych łask podobało się Bogu zesłać dla proszących przez pośrednictwo Matki Bożej Niepokala­nej i Jej medalik. Nazywa się go nawet „cudownym", właśnie ze względu na tę wielką ilość dowodów potęgi wstawien­nictwa Panny Maryi. Objawiła go sama Niepokalana w dniu 27 listopada 1830 roku Katarzynie Laboure, nowicjuszce sióstr szarytek, w Kaplicy na ulicy Rue du Bac w Paryżu.

 

Pierwszy taki medal został wybity w roku 1832 za zezwoleniem ks. arbp. Ludwika de Ouelen. Przez prawie 150 lat wiele niezwykłych wydarzeń potwierdziło prawdziwość tego objawienia.

 

Głośne zwłaszcza było nawróce­nie niewierzącego Alfonsa Ratisbonne'a w roku 1841, który przyjąwszy od przyjaciela medalik Niepokalanej nawrócił się po wizji w jednym z koś­ciołów rzymskich, a zakon który on potem założył, wielu z jego współziomków obmył wodą Chrztu świętego.

 

 

 

DZIEŃ – 1, 29 LISTOPADA

 

O Maryjo, Twą nienaruszoną czystość, wiecznie żywą i bezustannie zbawiającą, wyrażał ów przedziwny okrzyk gorejący na górze Horeb, który płonął, a nie spalał się. Mocą owej łaski Niepokalanego Poczęcia wspomagaj nasze mozolne zmagania o czystość serca, myśli i czynów, abyśmy zwycięsko umieli pokonywać wszelkie namiętności zmysło­we, wiodące do grzechu.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ - 2, 30 LISTOPADA

 

O Maryjo, Ciebie Bóg w swej nieskończonej Opatrzności zachował niczym arkę mistyczną od powszechnego potopu zła. Stań przy nas w godzinach próby i wesprzyj nas swą łaską, gdy grzech i przewrotność świata będą usiłowały nas ogarnąć swoim podstępnym działaniem i wtrącić na dno upadku.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ - 3, 1 GRUDNIA

 

O Maryjo, podobna do gołębicy o nieskalanej bieli, uniosłaś się nad brudem świata i uniknęłaś wszelkiej zmazy, kalającej ten padół ziemi. Spraw, aby dobra doczesne nie spętały nam ducha. Naucz nas posłu­giwać się nimi dla chwały Bożej i pożytku bliźnich.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ - 4, 2 GRUDNIA

 

O Maryjo, pełna łaski, odblasku świętości samego Boga, zachwycasz oczy i serca wszystkich pokoleń ziemi, bo wiecznie jesteś piękna, kwiatem lilii wonnych okryta i owocami macierzyńskiej miłości da­rząca. Uproś nam u Stwórcy łaskę, byśmy, pozbywszy się grzechu, kształ­towali w sobie Jego obraz, stając się odbiciem jego doskonałości.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ – 5, 3 GRUDNIA

 

O Maryjo, Ty z woli samego Boga stałaś się ogrodem zamkniętym i rajem przyobiecanym, do którego podstępny waż nie miał przystępu. Prosimy Cię, Matko, broń naszych dusz od przewrotnych działań złe­go ducha, byśmy nigdy nie stali się jego ofiarą.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ – 6, 4 GRUDNIA

 

O Maryjo, Ty ukazałaś się w ciemnościach znękanej grzechem ludzko­ści, jako jutrzenka nadziei, okryta blaskiem niewinności. Rozpraszaj mgły zakłamania, w czarną noc naszej nędzy i upadku błyśnij światłem porannej zorzy, niosąc zbawienie Pana.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ – 7, 5 GRUDNIA

 

O Maryjo, jesteś jak pole pokryte tysiącami róż kolorowych, których wonny zapach niweczy złowieszcze podmuchy. Pozwól nam Tobą oddychać, urokiem Twoich cnót się sycić, byśmy wpatrzeni w Ciebie, potrafili zachować dusze czyste i wolne od trujących wyziewów tego świata.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ – 8, 6 GRUDNIA

 

O Maryjo, pojawiłaś się na tej ziemi, jak lilia między cierniami, rozkwi­tła doskonałym pięknem i urzekająca swym wdziękiem duchowym. Dopomagaj nam rozwijać w sobie życie wewnętrzne, przeniknięte łaską niebieską, mimo pokus, burz namiętności i ataków przewrot­nych ludzi.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

DZIEŃ - 9, 7 GRUDNIA

 

O Maryjo, stałaś się świątynią Boga, Matką wszech żyjących, drzwiami zbawionych, Królową Wszystkich Świętych i ucieczką grzeszników. Bądź moją Matką i Przewodniczką, bym za Twoim przykładem unikał wszelkiego brudu moralnego, żył w coraz większej przyjaźni z Bogiem i stawał się wzorem życia prawdziwie chrześcijańskiego.

 

Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

 

Módl się za nami, Dziewico Niepokalana,

- Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

 

Módlmy się: Boże, który przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Dziewi­cy przygotowałeś Synowi swojemu godne mieszkanie na mocy zasług przewidzianej Jego śmierci, i zachowałeś ją od wszelkiej zmazy, do­zwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chry­stusa Pana naszego. Amen.

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

Niepokalana i jej Rycerstwo, nadzieją na lepszy świat.

 

  

 

 

 

 

 

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Cie­bie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwła­szcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

 

 

WERSJA DO WYDRUKU NA PAPIERZE A-5

 

Zapisz się do  RYCERSTWA NIEPOKALANEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedyny ratunek dla Polski

– CHRYSTUS KRÓL POLSKI

 

 

Słowa skierowane do Rozalii Celakówny:

 

Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeśli się podpo­rządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego miłości.

 

Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się.

 

I jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonująco:  Oświadczam ci to, moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez intronizację, któ­re Go uznają swym Królem i Panem.

 

 

Przyjdzie straszna katastrofa na świat - mówił -jak zaraz zobaczysz.

 

W tej chwili powstał straszliwy huk. Owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wul­kanu, niszcząc doszczętnie wszystkie państwa, które nie uznały Chry­stusa. Widziałam zniszczone Niemcy i inne zachodnie państwa Europy. Z przerażeniem zwróciłam się o ratunek do tego Pana, a on mi mówił: Nie bój się, dziecko, i trzymał mnie za ramiona. Pytam go: Czy to jest koniec świata, a ten ogień i lawa, czy to jest piekło? Otrzymuję odpo­wiedź: Nie jest to koniec świata ani piekło, tylko straszna wojna, któ­ra ma dopełnić dzieła zniszczenia. Granice Polski były nienaruszone - Polska ocalała. Ta osoba nieznana mówi jeszcze do mnie: Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu, dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz.

 

Po tych słowach wszystko znikło.

 

 

 Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie, to nasze rycerskie hasło

Ono nas zawsze prowadzić będzie, i świecić jak słońce jasno.

 

 

20 listopada wiele osób odpowiedziało na zaproszenia na Ucztę Pana Jezusa w domu Matki Bożej w Częstochowie. Ja tez pojechałem, byłem, widziałem, słyszałem i doświadczyłem. Z Paulinami jest gorzej niż myślałem.

 

To co udało mi się nagrać opublikowałem. Krótką relacje i komentarze z Uroczystości Chrystusa Króla w Częstochowie można obejrzeć i przeczytać tutaj:

 

http://tv-pustelnia.pl/2011-11-20_czestochowa_chrystusa_krola.htm

 

Krzysztof z Łodzi

 

 

 

 

 

 

NADESŁANE ORĘDZIA

 

 

 

 

29 listopada 2011 r.

ŹRÓDŁO: www.echochrystusakrola.org

Mieczysława

 

Panie Jezu  - pociesz ludzi, którzy przyjechali do Częstochowy i byli zawiedzeni, że kapłani nie są Tobie posłuszni, nie chcieli pokazać wiernemu ludowi Twego Pięknego wizerunku Króla Polski, na którym pięknie się prezentujesz w koronie złotej i ze złotym berłem w Przenajświętszej dłoni. Twoi i nie Twoi  biskupi obradowali "za ścianą". Żaden Paulin Ciebie też nie chce a my lud wierny oczekujemy Twego królowania, bo wierzymy Twoim słowom i chcemy abyś panował w naszej Ojczyźnie i zaprowadził pokój. Paulini nie chcą odbierać od nas telefonów i nas obarczają sytuacją, jaka zaistniała podczas Mszy św. a przecież zawsze wszystko można wytłumaczyć na swoją korzyść. Paulini nie chcieli Ciebie nam udostępnić - lud krzyczał, co jest reakcją na ich reakcję a nie odwrotnie.

 

Pan Jezus:

 

       "  Moje kochae dzieci, Moje kochane skarby - pokonaliście wielkie odległości aby uczestniczyć w wielkiej uroczystości jaka miała odbyć się na Jasnej Górze vw miejscu królowania Matki Mojej.Mieliście być świadkami, gdy dostojnicy państwowi i religijni powinni wręczyć Mnie berło królewskie - symbol władzy królewskiej i niestety zawiedliście się. Powiedziałem w sierpniu - Jasna Góra opanowana jest przez Mojego wroga, który panuje już sam w grodzie Matki Mojej i nawet umniejsza Jej władzę królewską poprzez nakładanie na nią znaków masońskich i nawet już nie kryje się. Znam waszą sytuację Mój narodzie i dlatego przyjąłem od was - narodu BERŁO ZŁOTE i wysłuchałem AKTÓW MIŁOŚCI I AKTÓW ODDANIA WŁADZY MNIE - KRÓLOWI.

 

Przyjąłem te wszystkie wasze AKTY, bo wiem, że dostojnicy kościelni byli obok a nie chcieli uczestniczyć w tej wielkiej uroczystości zawierzenia Polski - Mnie Królowi.

 

Poprzez nieposłuszeństwo  Mnie Bogu nie mają prawa wymagać od was posłuszeństwa, bo jak widzicie nie możecie być posłuszni zbuntowanym biskupom.

 

NAJWAŻNIEJSZY JEST BÓG, KTÓREMU KAŻDY BĘZIE MUSIAŁ SPOJRZEĆ  PROSTO W OCZY, a większość Episkopatu i innych kapłanów nie będzie mogła ze wstydu. I JEŚLI SIĘ NIE NAWRÓCICIE to tak samo jak wam znany Życiński będziecie wrzeszczeć: URATUJ MNIE a Ja powiem: NIE ZNAM WAS - idźcie do tego, któremu służyliście całe życie.

 

Nie martwcie się Moje drogie dzieci, Moi rycerze, którzy bronicie Mnie ze wszystkich waszych sił narażając się na szyderstwa zbuntowanych biskupów i innych kapłanów.

 

                JAM ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT I NIE ZOSTAWIĘ WAS BEZ OPIEKI.

 

Pamiętajcie - bądźcie przygotowani  na spotkanie ze Mną w każdej chwili. Nie ulegajcie złemu  duchowi, choćby grozili wam śmiercią. I jak już mówiłem:

 

WSZYSCY, KTÓRZY NIE CHCĄ WIDZIEĆ MNIE KRÓLEM, zobaczą Mnie  przy śmierci SŁUGĄ a kara dla nich będzie 1000  razy gorsza, dlatego, że popychają do czeluści piekielnych setki dusz nakazując  postępować przeciw zasadom PRAWA KANONICZNEGO i słuchają człowieka a nie Mnie - Boga Wszechświata.

 

 Ja - Bóg Wszechmogący co obiecuję to i realizuję, lecz zaznaczam: CZEKAM NA WAS DO OSTATNIEGO TCHNIENIA WASZEGO.

 

Czekam i przebaczam - do zobaczenia w waszym dniu. A wy drogie, kochane Moje duszyczki wołajcie JEZU - UFAM TOBIE i podejmijcie posty, pokutę i ofiarę jako ŻERTWY OFIARNE za waszych prześladowców a nagroda wasza będzie wielka w Niebie. Jezus - wasz Pan ".