CZERWIEC - LIPIEC - SIERPIEŃ - WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK - LISTOPAD - GRUDZIEŃ

 

 

LIPIEC – 2011, Najdroższej Krwi Chrystusa

 

 

 

29-07-2011, Rozpoczęła się Nowenna do Boga Ojca

http://www.apokalipsa.info.pl/modlmy_sie/nowenna_do_boga_ojca.htm

 

 

 

TRANSMISJE NA ŻYWO I RETRANSMISJE ze strony www.christusvincit-tv.pl

 

ks. Piotr Natanek z 30 lipca 2011 r.

 

 

 

Wzywam proroków Baala na konfrontacje cz.6

 

Wzywam proroków Baala na konfrontacje cz.5

 

Wzywam proroków Baala na konfrontacje cz.4

 

 

 

 Transmisja na żywo z christisvincit-tv.pl

 

 

 

Co z tym posłuszeństwem, kto jest posłuszny Panu Bogu ?

 

W niebie Lucyfer powiedział Bogu nie będę służył, postawił sobie swój tron tyłem do Boga i powiedział nie będę, obraził się na Pana Boga a inni aniołowie poszli w ślad za nim. Natomiast mały Michałek, najmniejszy Anioł w niebie powiedział, „Któż jak Bóg” i stało się. Lucyfer i jego wojsko demonów razem zostali strąceni na ziemię.

 

Czy ta historia nie powtarza się teraz na ziemi ?

 

Tron tyłem do Tabernakulum, ostentacyjnie z arogancją tyłem do Boga, wyszukali sobie świeckich szafarzy a sami siedzą, a spróbujcie zwrócić uwagę, że tak nie wypada do Boga siadać tyłem, to zobaczycie jakie iskry polecą. A tu mały ksiądz ze wsi, pokazuje obrażanie Pana Boga, że tak nie wolno, to sami widzicie, jaka wybuchła wojna – bitwa duchowa.

 

Kto się opowiedział za Bogiem, kto jest posłuszny a kto jest nie posłuszny sami sobie dajcie odpowiedź. Historia kołem się toczy, teraz Lucyfer i jego wojsko powtórnie będzie strącone jeszcze niżej i zapieczętowane w samym środku piekła i ziemia wreszcie odetchnie od jego zwodzenia, kuszenia, niszczenia i zabijania.

 

Czy Wy nie widzicie, że ks. Piotr Natanek woła „Któż jak Bóg” ?

Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.pl

 

 

 

 Poprzednie kazania AUDIO i VIDEO w ARCHIWUM

http://www.apokalipsa.info.pl/archiwum_ks_natanka/index.htm

 

 

 

(...) Powiedz księdzu, aby wyznaczył dzień modlitwy za Ojczyznę. W tym dniu Ofiarujcie Mi wszyscy post, modlitwę i Komunię świętą w intencji waszej ojczyzny. Pragnę wam wszystkim dopomóc. Jestem gotowa wałczyć o Moje królestwo, aż do chwili jego całkowitego wyzwolenia. Wykonujcie Moje polecenia, a będę was prowadziła do zwycięstwa nad wszystkimi waszymi wrogami i wrogami Boga w Trójcy Jedynego.(...) Błogosławię wasz naród i wszystkie jego dzieci, te zgromadzone w kraju i te zagubione na obczyźnie.

 

Ks. Piotr wyznaczył, 27 dnia każdego miesiąca,

tego dnia były objawienia Matki Bożej Królowej Polski w Gietrzwałdzie,

jedyne objawienia, które zostały zatwierdzone w Polsce.

 

 

 

 

 

 

Polsko błądzisz.

Kazanie bardzo patriotyczne wg orędzi Matki Bożej z 16 lipca 2011 r.

ks. Piotr Natanek z 17 lipca 2011 r.

AUDIO MP-3: http://www.apokalipsa.info.pl/archiwum_ks_natanka/2011-07-17_audio_wg_oredzi.htm

 

 

Kopiujcie to kazanie, nagrywajcie płyty i podawajcie dalej.

Musimy wyjść do ludzi poza Internet.

To kazanie MUSI usłyszeć każdy Polak.

 

 

Zostaw komentarz do tego kazania na blogu:

http://www.blog.krzysztof.nazwa.pl/2011/07/18/kazanie-ks-piotra-bez-ogrodek/

 

Poprzednie i następne kazania AUDIO i VIDEO w ARCHIWUM

http://www.apokalipsa.info.pl/archiwum_ks_natanka/index.htm

 

Czy możemy coś zrobić ?

Możemy zrobić dużo, tu poniżej jest recepta i lekarstwo.

 

 

 

Koło Różańcowe dla Polski, Europy i Świata w godz. 19:30 - 20:00, zamiennie w wyjątkowych sytuacjach modlimy się w godzinie Apelu Jasnogórskiego, czyli o 21-wszej.

 

Na początku chciałbym Wam podziękować za dotychczasowe zaangażowanie się w Jerycha Różańcowe, teraz stoi przed nami nowe zadanie. Ponieważ Polska przejmuje na pół roku przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej od 1 lipca do 31 grudnia 2011 roku, proponuję Wam modlitwę różańcową. Po ludzku już nic nie możemy zrobić, zostaje nam tylko Różaniec Święty, na pewno nie możemy wszystkiego uratować i zmienić, ale możemy umniejszyć karę i zniszczenia. 

 

INTENCJA: „Królowo Polski, prosimy o Łaskę ratowania Polski, Europy i Świata, zachowanie pokoju i uwolnienie od cywilizacji śmierci.

 

TERMIN: Rozpoczęcie modlitwy od 1 lipca 2011 w Święto Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończenie 31 grudnia 2011 r.

 

MODLITWA: Modlimy się minimum jedną dowolną dziesiątką Różańca Świętego i Koronką do Miłosierdzia Bożego albo jedną całą tajemnicą w godzinie 19:30 do 20:00, jeśli w tej godzinie nie uda się, to proponuję łączyć się telewizyjnie, radiowo lub duchowo w godzinie Apelu Jasnogórskiego czyli o 21-wszej. Modlimy się do 31 grudnia 2011, z zastrzeżeniem przedłużenia modlitwy aż do skutku, albo …oni albo my.

 

MOTYWACJA: Oni mają media, a my mamy różańce, musimy zignorować fałszywą propagandę sukcesu i kłamstwa. Dajmy urlop dziennikarzom, niech oni też się włączą do modlitwy, wyłączmy telewizory i inne media o tej godzinie i chwyćmy się za różańce, jak nawołuje ks. Małkowski, ks. Bałemba i inni wierni kapłani Kościoła Katolickiego. Ma to być szturm Polski i Polaków do nieba o pomoc w ratowaniu Polski, Europy i całego świata. Matka Boża i całe niebo liczą na nas. Pan Bóg ma swój plan ratowania, ale potrzebuje nas ludzi, aby ten plan zrealizować.

 

TAK - ja też chcę się przyłączyć, do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ – czyli masowej modlitwy w intencji ratowania Polski, Europy i Świata. Jeśli nie masz programu pocztowego, lub nie widzisz siebie na liście, to po prostu napisz do mnie: rozaniec@apokalipsa.info.pl.

 

Godziny modlitwy różańcowej dotyczą godzin czasu polskiego. ULOTKA jak modlić się na RÓŻAŃCU jest TUTAJ

Dopisz się do modlitwy i rozreklamuj ten link do tej strony: www.krzysztof.nazwa.pl/2011_lipiec.htm

 

UWAGA: Proszę podawajcie imię, literkę z nazwiska, miejscowość i mile widziana parafia. Nie podawajcie nazwisk. Bądźmy roztropni, te informacje krążą po całym świecie. Krzysztof

 

UWAGA dla zniechęcających mnie i siebie w listach E-MAIL - Moja odpowiedź jest taka:

Oto właśnie tu chodzi, aby manifestacyjnie wyłączyć telewizor i odciąć się od manipulacji,

a po drugie "strzelać" do szatana z Różańca Świętego w tej właśnie godzinie,

aby manipulacja propagandą sukcesu nie miała wpływu na Polaków.

 

To jest "wojna - bitwa" o być, albo nie być, na śmierć i życie.

Dlatego trzeba "uderzyć centralnie" w tą godzinę manipulacji.

 

Macie inny pomysł ?

Jeśli tak, to zacznijcie go realizować.

 

Serdecznie pozdrawiam, Szczęść Boże

Krzysztof

 


Zobaczcie relacje, ks. Małkowskiego jak opowiada o swoim spotkaniu

z abp. Andrzej Dzięgą metropolitą Szczecińsko – Kamieńskim

który prosi o krucjatę różańcową za Ojczyznę.

 

INFORMACJE z ostatniej chwili:

 

14 lipca 2011, na Jasnej Górze odbyło się spotkanie organizacyjno-informacyjne związane z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę. Przybyło ponad 80 osób z różnych stron Polski i z różnych wspólnot modlitewnych, min. z Jasnogórskich Rodzin Różańcowych. Było wielu kapłanów. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św., którą koncelebrowało pięciu kapłanów, a homilię wygłosił ks. Łukasz Kadziński.


Po Mszy Świętej ks. Stanisław Małkowski opisał zagrożenia przed jakimi stoi Polska. Później zebrani zapoznali się z hasłem i intencją modlitewną Krucjaty. Jakub Sawicki przedstawił Sekretariat Krucjaty, sposób jego funkcjonowania i roli służebnej wobec osób i wspólnot przystępujących do Krucjaty. Wszyscy zebrani byli zgodni, aby na wzór węgierski podjąć Krucjatę Różańcową w intencji Polski.

 

Hasło Krucjaty Różańcowej to: Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi.

 

Intencja, w której odmawiamy przynajmniej jedną dziesiątkę dziennie lub dodajemy do dotychczas odmawianych intencji to: Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 

Na zakończenie spotkania wspólnie odmówiono Różaniec za Ojczyznę poprowadzony przez o. Bogumiła Schaba z Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wytrwałość w modlitwie

(-)Marcin Dybowski 

 

 

 

Dotychczas do modlitwy zaangażowało się 284 osób, wszystkim serdecznie dziękuję, zapraszam kolejne osoby. Polacy obudźcie się, za mało nas, bez Was tego chleba się nie upiecze, potrzeba nas przynajmniej 2 miliony modlących się Polaków. Przeczytajcie świadectwo modlitwy na Węgrzech artykuł z naszego dziennika.

 

 

Lista uczestników Krucjaty Różańcowej za Polskę, Europę i Świat.

TAK - ja też chcę się przyłączyć, do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ.

 

 

+Krzysztof K. z Łodzi, parafia św. Wojciecha, +Anna G. z Tarnowa, +Andrzej W., +Danuta S. Adelaide, Australia, +Maria z Chodzieży, +Jadwiga P., Winnipoeg, +Tadeusz F., Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, +Wanda F., Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, +Lucyna z Gliwic, +Izabela W, +Eliza, parafia św .Floriana, Stalowa Wola, +Urszula, parafia Podwyższenia Krzyża Św. Zbydniów, +Maria K. z Kwidzynia, +Marzena S. Rzeszów, +Maria P. z Sędziszowa, +Andrzej Nowakowski, +Zenon N., Hawaje, +Miriam z Dębicy, +Maria z Biecza, parafia Bożego Ciała, +Tadeusz z Gniewczyny, parafia Św. Mateusza, +Krysia M. +Anna G., +Bożena z Jarosławia, +Hanna L., +Magdalena C. Parafia Św. Floriana w Sosnowcu, +Sławomir W., Rzeszów, +Danuta G., +Irena Z., Bielawa na Dolnym Śląsku, +Halina Dahl, Houston,TX., MB Częstochowskiej, +Maria z Gdyni, +Stanisław z Oświęcimia, +Maciej C. +Jadwiga z Suwałk, parafia św. Aleksandra, +Teresa z Czarnego Boru, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, +Danusia ze Strykowa, +Witold K. z Krakowa, +Bolesław, Nakomiady na Mazurach, +Ewa Łódź, Św. Józef Oblubieniec, +Mieczysław K. z Zabrza, Niepokalanego Serca N.M.P. w Zabrzu, Diecezja Gliwicka, +Mieczysława Kordas, +Mariola W. +Krzysztof W., +Rafał W. +Waldek Sz. z Mielca, +Jarek N. z Warszawy, św. Jakuba na Ochocie, +Marek z Warszawy, +Jakub S. z Sandomierza, +Celina z Kobyłki, +Maria z Wołomina, +Andrzej L., +Krystian z Kanady paraf. św. Maksymiliana, +Krystyna z Kanady paraf. św. Maksymiliana, +Maria k/Radomia, +Renata B., +Barbara N., +Slawek z Londynu, +Honorata z Tomaszowa, +Marta J., +Jan Budziaszek z Krakowa, +Piotr B. z Kobyłki, +Małgorzata K. parafia pw. Św. Piotra i Pawła Zielonagóra, +Kasia z RPA, +Jan z RPA, +Mieczysław Sz. z Gdańska parafia Św. Brata Alberta., +Sławomir G. Rakszawa, +Elzbieta Sz., Gliwice, Parafia WNMP w Gliwicach, +Adam H. St. Ann Church, Tobyhanna PA , USA, +Anna G., Białystok parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białymstoku, +Zofia E. Nowy Tomyśl par. MBNP, +Antonina P. Nowy Tomyśl par. MBNP,  +Eugeniusz O. USA, +Danuta G. parafia Bożego Ciała w Czarnowąsach, +Janusz  parafia Wniebowzięcia NMP z Nowej Soli, +Teresa B. Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, +Anna z Gliwic, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, +Barbara M. Lubień Kuj. parafia NSPJ, +Elżbieta, parafia Św. Michała Archanioła w Umieniu, +Anna S., + Helena L. Sędziszów Młp., +Krystyna J. Sędziszów Młp., +Halina K. Sędziszów Młp, +Teresa F. Sędziszów Młp, +Genowefa J. Sędziszów Młp , +Janina K. Sędziszów Młp, +Lech S. Księżyno św. Józefa Rzemieślnika, +Katarzyna S. Księżyno św. Józefa Rzemieślnika, +Janeczka z Łodzi, +Anna D., +Józef D., +Joanna H., +Waldek z Mielca, +Danuta Anna K. Warszawa Parafia Najcz. Serca Maryi, +Albert S., +Maria z Piaseczna, +Czesław z Piaseczna, +Grażyna G. Warszawa, +Krystyna O. Nowy Tomyśl par. MBNP, +Maria z Pniew, +Grażyna C. z Warszawy, +Ryszard C. Warszawa,

 100

+Danuta M. Skopanie, Miłosierdzia Bożego, +Józef, Gütersloh, Niemcy, +Mietek z Polic, + s. Dawida R. michalitka, Miejsce Piastowe, + Ryszard K., Zachodniopomorskie, + Zygmunt P. z Olsztyna, +Edyta M. z Olsztyna, +Piotr M. Bydgoszcz Parafia "Bożego Ciała", +Anna Ch, Krosno, Fara, +s. Edyta G., +Teresa W. Limburg, Niemcy, +Eliza W z Grabówki, +Jolanta R. parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni, +Artur M., Holandia, +Halina z Margonina z Parafii św. Wojciecha, +Agnieszka W. z Warszawy, +Jakub z Wrocławia, Parafia Miłosierdzia Bożego – Jagodno, +Alina P. parafia św.Kazimierza Królewicza w Suwałkach, +Brygida B z Italii, +Waldek C. z Kanady, Jola N., +Elżbieta T. Parafia św. Wojciecha, Trzebownisko k/Rzeszowa, Marcin S. Bielsko-Biała Parafia Świętego Brata Alberta, +Marta B. +Alicja C., Gliwice, Parafia Chrystusa Króla, +Jadwiga P. Katowice-Panewniki Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Ludwika IX., +Teresa P. Barcelona, Spania, +ANIELA z Oliwy, Parafia M.B. Królowej Korony Polskiej, +Bożena-Łomianki,  + Krzysztof W., +Ewa z Łańcut, Sonina, św. Jana Chrzciciela, +Basia z krośnieńskiego, +Bronia z Krosna, +Marysia z Krosna, +Maria G, Piaseczno, św. Józefa Opiekuna Pracy, +Dorota P. z Jasła, +Stanislawa M. Bobrowiec par.Sw.Rodziny, +Jarek O z Kutna, Jana Chrzciciela, +Terenia E. z Wejherowa, parafia Chrystusa Króla, +Jakub C. Skrbeńsko, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, +Irena i +Józef z Chicago, parafia św. Jakuba, +Elżbieta z Opola, Parafia Przemienienia Pańskiego, +Maria Z. Bielsko-Biała parafia Chrystusa Króla, +Józef Z. Bielsko-Biała parafia Chrystusa Króla, +Modesta z Chodzieży, +Elżbieta S i +Stanisława G z parafii MB Królowej Polski w Zamościu, +Ewa G. Parafia Zbawiciela Świata w Ostrołęce, +Adam i +Blanka M., Piastów, Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, +Krzysztof K., parafia św. Stanisława w Zarębach Kościelnych, +RENATA P. Kraków-Wola Justowska Parafia NMP Królowej Polski, +Wanda L. z Kraśnika, parafia pod wezwanie Św. Józefa Robotnika, +Janina P. z Wesołej, +Marta R. z Konstancina, +Janina B. z Warszawy, +Jolanta J. z Warszawy, +Krystyna W. z Kraśnika, Matki Boskiej Bolesnej, +Stanisława R. Gilowice k/Żywca, +Władysława L. Bielsko-Biała, Opatrzności Bożej, +Maria O. z parafii św. Józefa   w Ozorkowie, +Anna Z. z Warszawy, +Liliana K z Warszawy, +Aleksandra  i +Aleksander O., Matki Bożej Pocieszenia z Bielska-Białej, +Krzysztof Ł. z Warszawy Parafia św. Patryka na Gocławiu, +Małgorzata P. par. Matki Bozej Różancowej +Stefania 0. Stargard  Szczeciński parafia NMP Królowej Świata, +Marta. B. Lublin, Par. Wieczerzy Pańskiej, +Zbyszek B. Par. Wieczerzy Pańskiej, +Jerzy z par. św. Józefa w Inowrocławiu, +Grzegorz Zrębach., +Maria  P. z Warszawy, Maria, K., Parafia Kurowice, Najświętszego Serca Jezusowego, +Bożena K., Parafia Kurowice, Najświętszego Serca Jezusowego, +Małgorzata S., Parafia Kurowice, Najświętszego Serca Jezusowego, +Genowefa D. Parafia Kurowice, Najświętszego Serca Jezusowego, +Bożena A., Parafia Kurowice, Najświętszego Serca Jezusowego, + Halina M. Stargard Szczeciński par. NMP Królowej Świata, + Regina W. parafia Św. Stanisława Kostki, Hamilton, + Alicja D. św. Kazimierza w Vankouwer Kanada, +Piotr Z. Warszawa, Błogosławionego Władysława z Gielniowa, +Wiktoria S.Sędziszów Młp, +Teodozja S.Sędziszów Młp., +Helena K. Stargard Szczeciński par. NMP Królowej Świata, +Małgorzata z Dębicy, +Lidia z Poznania par. MB Częstochowskiej, +Kasia P. Owińska, + Rafał J. Poznań, +Danuta G. Toronto, Kanada, +Alicja B. Biała Podlaska, bł. Honorata, +Bożena D. parafia Turośl, + Elżbieta z Zalewa, +Maria W. z Zalewa, +Czesława D, Gliwice, Parafia Chrystusa Króla, +Grzegorz M. z Bydgoszczy ze starszym bratem +Andrzejem z Krakowa, +Zbigniew Ż. Par. Św. Stanisława bp. Męczennika Osiek/Oświęcimia, +Zdzisława, Słupca, parafia Św. Leonarda, +Teresa. K. Gdańsk-Zaspa Parafia Opatrzności Bożej, +Danuta Sz. z Kanady, Parafia Matki Boskiej Dobrej Rady, Surrey BC, +Monika M. z Warszawy z parafii Św. Tomasza,

   200

+Elżbieta W. Ostromecko, parafia Św. Mikołaja, Św. Stanisława, +Andrzej S. z Poznania, NMP Matki Odkupiciela, + Tadeusz z Kłodzka, Zesłanie Ducha Świętego, +Robert S. Ożarów Mazowiecki, +Janina i +Janusz W. z Białegostoku, +Elżbieta G. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, +Mariusz G. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, +Helena P, Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, +Elżbieta Gałka-Koszalin, + Agnieszka B. Kamionka, +Aleksander H. Kościan, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, +Kazimiera H. Kościan, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, +Danuta S.Stargard Szczec. par.NMP Królowej Świata, +Paulina P.Stargard Szczec.par,NMP Królowej Świata, +Wacław S. Stargard Szczec. par.NMP Królowej Świata, +Danuta C. Stargard Szczec.par.NMP Królowej Świata, +Zofia A. Stargard Szczec. par.NMP Królowej Świata, +Teresa L. z Łodzi, +Jadwiga Cz. Białystok, św. Kazimierza, +Ireneusz Cz. Białystok, św. Kazimierza, +Jerzy S. parafia sw.Teresy, Toronto, +Danuta G. Krzanowice k. Opola, +Izabela W. Warszawa, Par. Matki Boskiej Różańcowej, +Benedykta B., Par. M. M. Kolbe, Dąbrowa Górnicza, +Lucjan B. Par. M. M. Kolbe, Dąbrowa Górnicza, +Zofia K. Kraków parafia Miłosierdzia Bożego, +Danuta S. powiat krakowski, +Tadeusz K. Kraków parafia Miłosierdzia Bożego, +Elżbieta Z. z Lublina. Parafia Świętej Rodziny, +Irena M. Stargard Szczeciński par. NMP Królowej Świata, + Oksana M. Stargard Szczeciński par. NMP Królowej Świata,  + Krystian Z., Kąpiel Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Ostrowitem, +Marzena Ł. Gdynia, + Zygmunt J. z Warszawy, +Janina M. Stargard Szczeciński, N.M.P. Królowej Świata, +Tomasz Sz. z Warszaway, + Piotr z Rybnika, + Sebastian. T. z Łodzi parafia Opatrzności Bożej, +Łukasz M. Parafia p.w. św. Kazimierza Królewicza w Bilczy, + Anna G. Białystok parafia św. Kazimierza, + Helena G. Białystok parafia Świętej Rodziny, +Lilianna K., Gdańsk, +Stanisław Z., Mikołajowice, +Łucjan K. Parafia Podwyższenia Krzyża Św. Wodzisław Śl. +Antoni P., Sosnowiec, + Hanna P. z Gliwic, +Wanda A. z Jasła, +Liliana L. z Warki, +Maria C. z Wesołej, +Elżbieta L. z Wesołej, +Grazyna K RPA, +Bogusława K. z Łochowa,  Bogdan  S z Opola, +Dorota K. New Ross, +Mirka z Gdańska, +Krzysztof B.,Par. M. M. Kolbe,Cisiec, +Ewa G., Kolonia ,Niemcy, +Barbara M. ,Brüggen-Born,Niemcy, + Ewa M. parafia Bożego Milłosierdzia w Zamościu, +Aleksander Z. Czaniec, +Jolanta Ż. parafia Św. Stanisława w Osieku, +Danuta B. Białystok św. Kazimierza, +Helena G. Białystok św. Kazimierza, +Władysław B. Tyrawa Wołoska św. Mikołaja, +Mieczysław, Kościan, +Barbara O., +Jola z Elbląga parafia Miłosierdzia Bożego, + Adam G. Wrocław, parafia Trójcy Przenajświętszej, +Agnieszka B, Żyrardów, par. Wniebowstąpienia Pańskiego, +Jolanta z Olsztyna, +Barbara H.Par.NMP Królowej Świata Stargard Szczeciński, +Eugenia S. Par. NMP Królowej Świata, Stargard Szczeciński, +ks. Marek B. z Ciechocinka, +Maksymilian B. Wrocław, Matki Bożej Pocieszenia, +Lidia W. parafia Niepokalanego Serca Maryi Kokoszyce, +Krystyna W. parafia Niepokalanego Serca Maryi Kokoszyce, +Wanda T., parafia Św. Herberta Wodzisław Śl., +Zdzisława K., parafia WNMP Wodzisław Śl. +Jadwiga K., parafia WNMP Wodzisław Śl, +Anna G., parafia WNMP Wodzisław Śl. +Helena W. , parafia WNMP Wodzisław Śl, +Anna K., parafia WNMP Wodzisław Śl., +Elżbieta .B., Starogard Gd. parafia NMP Matki Kościoła, + TAK – ja też chcę się przyłączyć

 

 

Tutaj możesz dopisać się do Krucjaty Różańcowej

TAK - ja też chcę się przyłączyć, do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ.

 

 

Jeśli się już wpisywałeś, a nie widzisz siebie, albo chcesz szybko sprawdzić czy jesteś na liście, naciśnij CTRL+F i wpisz swoje imię, albo miejscowość oczywiście, jeśli była podana.

 

OGŁOSZENIE:

Potrzebny informatyk od zaraz, do zrobienia formularza zgłoszeniowego w języku PHP.

Ja się na tym mało znam, proszę o pomoc.

Krzysztof

 

 

 

REKOLEKCJE

Wróciłem z rekolekcji ojca Jamesa Manjackala, które trwały od 01 - 04 lipca 2011r. w Ostrołęce. Dziesiątki osób zostało uzdrowionych, także z raka i stwardnienia rozsianego. Uwolnionych od nikotynizmu, alkoholu i narkotyków. Jezus uzdrawia dzisiaj!


Chwała Panu za ten wspaniały czas !!!

 

KLIKNIJ-Rekolekcje

Króluj nam Chryste !

 

Pozdrawiam Grzegorz

 

Konferencja z 13-08-2007 roku, audycja z Radio Maryja

 

 

 

 

12 czerwca 2011 roku w Sanktuarium w Oborach, odbyło się spotkanie z o. James Manjackalem. Trochę udało mi się nagrać, oto fragmenty, z którymi chce się podzielić.

 

Strona internetowa James Manjackala w języku polskim:

www.jmanjackal.net/pol/pol.htm

 

 

 

 

Upadnij na kolana ludu czcią przejęty, 
uwielbiaj swego Pana, Święty, Święty, Święty.

Niedaj sobie wyprostować kolan.
Daj się zbawić - powołać do życia wiecznego w niebie.

Źródło: 
www.apokalipsa.info.pl, Krzysztof z ŁodziKomunia Święta, tradycja, prawo, przykłady, fałszywe posłuszeństwo i inne tematy związane z Mszą Świętą.

 

+ Jak przyjmować Komunię Świętą, na stojąco czy klęcząco ?

+ Komunia Święta Papieża Jana Pawła II

+ Prymas Polski Stefan Wyszyński o Komunii Świętej KEP-177

+ Komunia Św. na rękę czy do ust

+ Komunia Św. na stojąco czy klęcząc MP-3

+ Podanie do ks. proboszcza o przywrócenie Komunii św. na klęcząco

+ Reforma Reformy Liturgii Mszy ŚwiętejWORD – do wydruku

 

 

 

Fragment słów Matki Bożej z 25 lutego 2011 roku, skierowane do nas

przez Małgorzatę z Rudy w czasie otrzymanych stygmatów.

 

… aby miłość, która wam się daje w małej kruszynie Niebiańskiego Chleba była uwielbiona, abyście w postawie klęczącej przyjmowali Ciało Mistyczne Bożego Syna do ust. Nie ma dzieci moje innej postawy, aniołowie w niebie nie podnoszą nawet główek, gdy Miłość Przenajświętszej Trójcy jawi się nad ich główkami, a wy dzieciny ziemi, tak bardzo wszystko wzieliście sobie ot tak. Dlaczegóż nie kochacie Bożego Syna, cóż wam uczynił Boży Syn, dzieci moje, czy ja Boża Matka mam płakać wciąż nad wami boleści łzami…

 

 

 

Fałszywe posłuszeństwo - takie ze strachu.

 

np.

 

Ksiądz proboszcz nalega o posłuszeństwo w sprawie przyjmowania Komunii Świętej na stojąco, ktoś ze strachu przed księdzem przestaje klękać do Komunii Świętej, wtedy Bóg Ojciec, Syn Boży - Pan Jezus, Duch Święty i Matka Boża zaczynają być obrażani a łaski boże zaczynają być marnowane, serce człowieka zaczyna umierać duchowo, dusza robi się szara.

 

Jakie mogą być konsekwencje fałszywego posłuszeństwa ze strachu ?

 

W godzinie naszej śmierci, staniemy twarzą w Twarz Pana Jezusa, na pytanie czemu teraz klęczysz jak nie klękałeś wcześniej na Komunii Świętej ? Biedna dusza będzie się bronić, oskarżając ks. proboszcza, że to on mi wyprostował kolana, w ten sposób broniąc siebie będziemy winę zrzucać na księdza proboszcza, a tym samym potępiać go, biednego proboszcza nikt nie będzie bronił tylko oskarżał. A gdy sam ksiądz proboszcz w godzinę śmierci stanie przez Obliczem Pana Jezusa, Pan Jezus spyta, czemu prostowałeś kolana wiernym, co on wtedy powie jak przyjdą tysiące dusz wiernych całej parafii i będą oskarżać "to ten ksiądz prostował nam kolana" to przez niego tu cierpimy.

 

Jak myślicie jakie będą konsekwencje tych oskarżeń dla księdza proboszcza jak wierni nie będą bronić tylko oskarżać ?

Ja już nie chcę pisać, co może spotkać takiego księdza, sami dobrze wiecie, co będzie dalej.

 

Dlatego

 

najpierw trzeba być posłusznym przed Panem Bogiem, a później słuchać ludzi. Co by to było, gdybyśmy słuchali najpierw oszukanych, chorych i pogubionych ludzi a potem Pana Boga i Matki Najświętszej ?

 

Oczywiście, my owieczki - wierni powinniśmy słuchać pasterza - księdza Proboszcza, bo Proboszcz słucha Biskupa, a Biskup słucha Prymasa, Prymas słucha Papieża, a Papież słucha Pana Jezusa. Gdyby tak było, wszystko byłoby dobrze, ale co zrobić jak nikt nie chce słuchać Papieża ?

 

Nikt nie naśladuje Papieża, przynajmniej tak jest w moim Kościele i innych Kościołach, do których pielgrzymuję. Krzyż postawiony na środku stołu pasyjką do księdza celebransa Mszy świętej, a najlepiej odwrócenie się księdza do Tabernakulum, Komunia Święta na kolanach i inne elementy reformy liturgii Mszy Świętej.

 

Powiecie po co Krzyż ?

 

Przecież jest obok Ołtarza twarzą do wiernych, jest z tyłu za księdzem. A przypomnijcie sobie, co ksiądz mówi w ogłoszeniach, gdy wybiera się na Kolędę do naszych domów, przygotujcie Pismo święte, wodę święconą i postawcie na stole Krzyż, nam każą stawiać Krzyż a sami nie stawiają na stole Krzyża, to przecież schizofrenia, szczyt zakłamania. Na stole ważniejszy jest mikrofon niż Krzyż, aby wszyscy słyszeli księdza a nie Pana Boga, czasami mam już wątpliwość, czy te Msze święte są ważne, czy Pan Jezus przychodzi i przemienia chleb i wino w Swoje Święte Ciało i Najdroższą Krew.

 

Takie nieposłuszeństwo Papieżowi nazywa się schizmą, kto nie idzie za Papieżem jest poza Kościołem. Dlatego dusze wierne i wrażliwe ludzi świeckich i konsekrowanych zaczynają słuchać bezpośrednio głosu z Nieba, wtedy pogubieni wierni zaczynają występować przeciw wiernym, pogubieni księża przeciw księżą, pogubieni biskupi przeciw biskupom, pogubieni kardynałowie przeciw kardynałom. W ten sposób Kościół jest podzielony i nie ma jedności w Kościele, a gdy nie ma jedności w Kościele, Pan Bóg nie błogosławi, dusze wrażliwe i wierne Panu Bogu zaczynają cierpieć i do akcji wkracza Lucyfer, diabeł, szatan i ich demony, zaczyna się demolowanie Kościoła, świata, niszczenie i zabijanie ludzi.

 

Księża siebie usprawiedliwiają i mówią nam, „przecież nikt Wam nie zabrania klękać do Komunii Świętej”, przynajmniej u mnie w Kościele parafialnym tak jest, ale ten sam ksiądz, „wilk w owczej skórze” nie uczy małych dzieci klękać do Pierwszej Komunii Świętej. Szatan cierpliwie czeka, aby wymieniły się pokolenia, starzy poumierają a młodzi już nie będą wiedzieć jak powinien być udzielany i przyjmowany Pan Jezus w Sakramencie Komunii Świętej. Potem rodzice i księża się dziwią, że dzieci są nieposłuszne i nie wiedzą, co to jest pokora i miłość.

 

Komu służą wilki w owczych skórach ?

 

Nic się nie zmieni w Kościele i świecie na lepsze, dopóki nie będzie naprawiona Liturgia Mszy Świętej, nic nie dadzą dodatkowe nabożeństwa, szkoda czasu, szkoda prądu, szkoda świeczek, dopóki nie będzie naprawiona Liturgia Mszy Świętej będzie pogłębiała się ohyda spustoszenia. Módlmy się i zamawiajmy Msze Święte w świętych miejscach, a są w Polsce takie miejsca, o naprawienie Liturgii Mszy Świętej w Kościele Katolickim, według wskazówek obecnego Papieża Benedykta XVI.

 

Łódź, 14 czerwca 2011,

Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.pl