Podpisz się pod listem o przywrócenie ks. dr hab. Piotra Natanka do służby w Winnicy Pańskiej.

 

FORMULARZ JEST DOSTĘPNY NA SAMYM DOLE TEJ STRONY

 

 

 

 

Wierni Kościoła Katolickiego

Lista podpisów w załączniku

 

 

 

 

 

Kuria Metropolitalna

31-004 Kraków, ul. Franciszkańska 3

 

Tel: (12) 628 -81-00, 429-47-49

Fax: (12) 429-46-17

e-mail: kuria@diecezja.krakow.pl

 

 

Króluj  nam Chryste, zawsze i wszędzie.

 

Niniejszym zwracam się do Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego ks. Kard. Stanisława Dziwisza o publiczne opublikowanie np. na stronie Kurii, błędów teologicznych w głoszonych rekolekcjach, katechezach lub przy innych okazjach, które zostały ujawnione przez komisje w czasie swojej działalności, badając pracę duszpasterską ks. Piotra Natanka.

 

Ja takich błędów nie widzę, proszę mnie oświecić, jeśli takie zostały popełnione.


A jeśli takowych błędów nie popełnił, albo są mocno naciągnięte to proszę zweryfikować swoją decyzję i natychmiast przywrócić księdza Piotra Natanka do służby w winnicy Pańskiej na dotychczasowych warunkach.

 

A tymczasem, błądzącym w ciemności obiecuję modlitwę.

 

... i nastanie jeden pasterz i jedna owczarnia.

 

 

Do informacji otrzymuje:

 

Papież Benedykt XVI

Palazzo delia Congregazione per la Dottrina delia Fede Piazza del S. Uffizio, 11

00193 Roma

fax (0-6) 69-88-34-09.

 

........................................................................

                           (Podpis)

 

 

 

 

Moje archiwum korespondencji z Kurią Krakowską

Wyślij list tradycyjny, list elektroniczny do Kurii Metropolitarnej w Krakowie

i podpisz się tutaj o przywrócenie ks. Piotra Natanka do służby w Winnicy Pańskiej.

 

Ponieważ Kuria Krakowska zaostrzyła restrykcje na ks. Natanka

KOŃCZE ZBIERANIE PODPISÓW

 

ALE NINIEJSZYM URUCHAMAMIAM NOWĄ AKCJE

 

 

 

 

 

 

Dotychczas przysłane podpisy a jest ich ponad 100 uzupełnię jak tylko znajdę troszeczkę czasu.

 

PODPISY – LISTA: do 100, 101-200, 201-300, 301-400, 401-500, 501-600, 601-700, 701-800, 801-900, 901-1000

 

 

 

LP

NAZWISKO i IMIĘ

MIASTO, PARAFIA

ZAWÓD - WYKSZTAŁCENIE

 

 

 

 

1033

Kowalski Krzysztof

Bełchatów, N.M.P. Matki Kościoła

emeryt, wyższe

1032

Jaworski Lech

Radom / Matki Bożej Krolowej Świata

urzędnik - wyższe

1031

Rutkowska Anna

Warszawa, Wniebowstąpienia Pańskiego

wyższe, ochrona środowiska

1030

Szymczak Andrzej

Chodzież,św.Floriana

katecheta

1029

Guzdek Paweł

Parafia św. Warzyńca w Kleczy Dolnej

inżynier, wyższe

1028

Guzdek Piotr

Parafia św. Warzyńca w Kleczy Dolnej

dziennikarz, wyższe

1027

Maria Teresa  Tuszyńaka-Thrun

Hamburg  -NMP Królowej Polski

Fotograf

1026

Pawlik Bronisław

Radzyń Podlaski par. MBNP

wyższe techniczne

1025

Strozyk Jerzy

Toronto, Sw. Teresy

inżynier

1024

Ciarka Radosław

Nowy Dwór Mazowiecki, św Michała Archanioła

średnie

1023

Buczkowska Renata

Bremen – Polska Misja Katolicka

rencista

1022

Piwońska Maria

Iłża, Parafia W.N.M.P.

technik-przedsiębiorca

1021

Binienda Grzegorz

Iłża, Parafia W.N.M.P.

średnie-przedsiębiorca

1020

Nowaczyk Ewa

Rumia, NMP Wspomożenia Wiernych

Przedszkolanka, średnie

1019

Misiejuk Adam

Biała Podlaska p. Bł. Honorata

socjolog

1018

Barszczewski Maciej

Jędrzejów, bł. Wincentego Kadłubka

wyższe

1017

Fornalski Roman

Łopiennik par Św. Bartłomieja

Inżynier wyższe

1016

Krawczyk Stanisława

Krasnystaw Par. M.B Pocieszenia

emeryt średnie

1015

Krawczyk Mieczysław

Krasnystaw Par. M.B Pocieszenia

emeryt, wyższe

1014

Barszczewska Dorota

Jędrzejów, bł. Wincentego Kadłubka

technolog żywności -wyższe

1013

Pronobis Sławomir

Pewel Mała, Najświętszego Serca Pana Jezus

pracownik administracji

1012

Pitera Tadeusz

Rzeszów, Bożego Ciała

emeryt

1011

Chalecka Marta

Swietajno, Matki Boskiej Szkaplerznej

Rolnik Srednie

1010

Tomasz Chalecki

Swietajno, Matki Boskiej Szkaplerznej

piekarz srednie

1009

Stasiewski Lech

Gdynia Przemienienia Pańskiego

emeryt

1008

Antosz Krystyna

Gdynia Przemienienia Pańskiego

 

1007

Cichowska Ewa

Gdynia, Dobrego Pasterza

emeryt

1006

Cichowski Adam

Gdynia, Dobrego Pasterza

emeryt

1005

Gaweda Tadeusz

Melbourne

emeryt

1004

Wróbel Andrzej

Cisiec, Św.Maksymiliana Kolbe

 

1003

Wróbel Albert

Cisiec, Św.Maksymiliana Kolbe

 

1002

Wróbel Kacper

Cisiec, Św.Maksymiliana Kolbe

 

1001

Wróbel Barbara

Cisiec, Św.Maksymiliana Kolbe

 

1000

Frach Agata

Kraków, NSPJ Kraków- Płaszów

ekonomista - wyższe

999

Frach Marek

Kraków, NSPJ Kraków- Płaszów

technik

998

Bakon Ewa

Parczew, Opatrzności Bożej

zawodowe

997

Niepsuj Klaudia

Zabrze, św. Teresy

Lekarz dr med

996

Woźniak Anna

Brwinów

Średnie

995

Birówka  Anna

Tarnów, M.B.Fatimskiej i Sw.Józefa

Technik Handlu

994

Zelek Urszula

Zakopane, Parafia Świętej Rodziny

projektant wnętrz wyższe

993

Bożek Lucjan

Tymbark, Narodzenia NMP

nauczyciel - wyższe

991

Anna Sz.

Siedlec, Duszy Chrystusowej

średnie

991

Nocun Lidia

Częstochowa NMP

tech-mech-sam srednie

990

Rusiecka Teresa

Kopki Kopki

tech. farmacji

989

Kanka Jerzy

Puck parafie św Faust

średnie

988

Nawrot Alina

Luboń, Św. Barbary

księgowa, emerytka

987

Frączyk Aleksandra

Warszawa, Św. Kantego

średnie

986

Frączyk Anna

Warszawa, Św. Kantego

psycholog, pedagog specjalny

985

Welenczyk Szymon

Zamość, Miłosierdzia Bożego

handlowiec

984

Bączkowska Elżbieta

Starogard Gdański, NMP MATKI KOŚCIOŁA

pracownik socjalny

983

Bączkowski Piotr

Starogard Gdański, NMP MATKI KOŚCIOŁA

kierowca

982

Bączkowska Halina

Starogard Gdański, NMP MATKI KOŚCIOŁA

emerytka

981

Ślusarski Andrzej

New York / Świętego Krzyża

 

980

Slusarski Alicja

New York / Świętego Krzyża

 

979

Marzec-Oleksy Marta

Tymowa, parafia św. Mikołaja B-pa

mgr pielęgniarstwa

978

Bednarz Krzysztof

Cisiec, Św. Maksymiliana Kolbe

średnie

977

Kozłowska Stanisława

Bielsko-Biała, Św. Maksymiliana Kolbe

średnie

976

Wójcik Teresa

Frankfurt / Niepokalanego Serca Maryi

zawodowe

975

Majchur Jerzy

Mysłowice, Matki Bożej Bolesnej

średnie

974

Dzido Modesta

Chodzież Naw. Najświętszej Maryi Panny

pielęgniarka -wyższe

973

Dzido Bogusław

Chodzież Naw. Najświętszej Maryi Panny

nauczyciel -wyższe

972

Fedor Jozef

Mississauga, św. Maximiliana Kolbe

średnie

971

Szeglowski Julian

Buffalo USA, Parafia Królowej Męczenników

techniczne

970

Krupa Józefa

Zakopane, Parafia Bożego Miłosierdzia

 

969

Zelek Barbara

Zakopane, Parafia Bożego Miłosierdzia

 

968

Koman-Pastuszek Anna

Tarnawatka, pw Św. App. Piotra i Pawła

średnie

967

Pełka  Antoni

Sosnowiec, Chrystusa Króla

Inżynier

966

Wiska Alina

Gdańsk Emaus

średnie

965

Korczyński Bolesław

Lublin, Wieczerzy Pańskiej

średnie

964

Pajnowski Emil

Biała Podlaska, Chrystusa Miłosiernego

Nauczyciel - wyższe

963

Pietrzak Grażyna

Milejów

Księgowa

962

Rój Michalina

Łęczna – św Józefa

Wyższe pielegniarka

961

Arciszewska Kazimiera

Łęczna – św Józefa

średnie -sprzedawca

960

Caban Teresa

Skawina Parafia Miłosierdzia Bożego

nauczyciel--wyższe

959

Gorka Katarzyna

Weiden, St.Marien

 

958

Gorka Marek

Weiden, St Marien

Mechanik samochodowy

957

Anna Hoeck

Księży Marianów na Stegnach w W-wie

Bibliotekarz - wyższe

956

Stępień Anna

Parafia Bożego Miłosierdzia w Paryżu

średnie

955

Łysko Marzena

Gdynia

 

954

Wijas Rafal

Wejherowo; Parafia św. Leona

wyższe - inżynier

953

Ponikowski Robert

Gliwice, Apostołów Piotra i Pawła

wyższe - obrót nieruchom.

952

Rok Jerzy

Sulejówek, Przemienienia Pańskiego

manager

951

Barbara  Nizio

Montreal, św. Maksymiliana

średnie

950

Tadeusz Nizio

Montreal, św. Maksymiliana

średnie

949

Bender Anna

Sitaniec, parafia pw. św. Bartłomieja

średnie

948

Butyńska Alicja

Świdnik par. Chrystusa Odkupiciela

średnie

947

Trela Alicja

Gdynia Podwyższenia Krzyża Sw.

wyższe

946

Libionka Wojciech

Zakopane Parafia Miłosierdzia Bożego

zawodowe

945

Bogdan Maliszewski

Florida, USA

wyższe

944

Magdalena Wójcik

Sopot, parafia p.w. św. Bernarda

wyższe, dr nauk ekon.

943

Nowara Teresa

Pszczyna, Miłosierdzia Bożego

średnie

942

Grabowski Danuta

Toronto, Kanada św. Kazimierz

Sprzedawca-zawodowe

941

Majchrowicz Arthur

Mississauga, św. Maksymilian Kolbe

wyższe, stomatolog

940

Majchrowicz Dorota

Mississauga, św. Maksymilian Kolbe

wyższe, denturist

939

Srebrna Maria

Chodzież p NNMP

średnie

938

Kapusta Józef

Żyrardów, Parafia Wniebowstąpienia

pracownik naukowy, wyższe

937

Olszewski Marian

Blackburn UK, M.B. Królowej Polski

nauczyciel / wyższe

936

Sierocińska Zofia

Leszno, p.Św. Jana Chrzciciela

wyższe, nauczyciel

935

Surdyka Kazimierz

Anglia - Yeovil - Kościół pw.Ducha Świętego

wyższe

934

Surdyka Małgorzata

Anglia - Yeovil - Kościół pw.Ducha Świętego

wyższe

933

Klein Lilianna

Gdańsk, Św. Urszuli Ledóchowskiej

wyższe mgr- teolog

932

Bagdziński Maciej

Mierzyn, Matki Bożej Bolesnej

wyższe

931

Olczak Piotr

Szczerców, Narodzenia Najść. Maryi Panny

Ślusarz - Zawodoe

930

Błach Wojciech

Bytom, Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

mgr rekreacji ruchowej

929

Galasińska Danuta

Wrocław, św. Franciszka z Asyżu

wyższe

928

Szczepanik Krystyna

Niemcy/Polska misja katolicka w Bremen

zawodowe

927

Szczepanik Bronisław

Niemcy/Polska misja katolicka w Bremen

zawodowe

926

Anna Marszałek

Gdynia, Parafia Chrystusa Króla

staż w biurze rachunkowym, wyższe

925

Halina Marszałek 

Gdynia, Parafia Chrystusa Króla

nauczycielka, wyższe  

924

Durczok Halina

Wodzisław Śląski MB Wszechposredniczki

technolog żywienia

923

Szymkiewicz Konrad

Blackburn UK, M.B. Królowej Polski

Inż. ds. badań i rozwoju -średnie

922

Koźmiński Leszek

Łaziska Górne, M. B. Królowej Różańca Św.

kierowca- średnie

921

Koźmińska Barbara

Łaziska Górne, M. B. Królowej Różańca Św

matka- zawodowe

920

Kowalicka Katarzyna

Wasilków, Przemienienie Pańskie

wyższe

919

Słoma Sadowski Lech

Księżyno św, Józefa Rzemieślnika

wykończenie wnętrz średnie

918

Krystyna

Koszalin Pod.Sw.Krzyża

 

917

Wróbel Barbara

Dylągówka, Niepokalanego Serca N.M.P

kucharz

916

Gallo Dorota

Genewa Szwajcaria

srednie pollicealne

915

Kubas Józef

Tarnawa Dolna p. Jana Kantego

średnie

914

Aniela Burau

Gdańsk,  Parafia Królowej Korony Polskiej

bibliotekarz, doradca ubezpieczeń

913

Kunkel Kamila

Kębłowo Św.Jadwigi

średnie

912

Langa Jacek

Gdańsk, MB Królowej Korony Polskiej

wyższe

911

Mrowiec Marek

Cieszyn, Św. Marii Magdaleny

średnie

910

Krzyżanowska Helena

Gdańsk, bł. Doroty z Mątów

mgr ekonomii

909

Wierzejska  Monika

Siedlce, Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus

przedsiębiorca,wyższe

908

Leks Tadeusz

Łaziska Górne, Męcz. św. Jana Chrzciciela

Emeryt

907

MARIAN MAJCHRZAK

NOWY JORK, Sw. Franciszki de Chantal

średnie

906

Heller Aleksander

Kościan, WNMP Fara

mgr inż. urz.sanit.

905

Heller Kazimiera

Kościan, WNMP Fara

technik

904

FRONK PIOTR

Przemyśl, Miłosierdzia Bożego

student

903

Pitera Halina

Rzeszów, Bożego Ciała MB z Lurt

emerytka

902

Dracz Marta

Gębokie, Św. Marii Magdaleny

nauczyciel

901

Nowicka Maria

Gdynia, Sw, Andrzeja Boboli - Obluze.

pielegniarka

 

Petycja znajduje się na stronie www.apokalipsa.info.pl