Jedyny ratunek dla Polski – CHRYSTUS KRÓL POLSKI           23:46’54

 

Słowa skierowane do Rozalii Celakówny:

 

Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeśli się podporządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się.

 

I jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonująco:  Oświadczam ci to, moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez intronizację, któ­re Go uznają swym Królem i Panem.

 

Przyjdzie straszna katastrofa na świat - mówił -jak zaraz zobaczysz.

 

W tej chwili powstał straszliwy huk. Owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wul­kanu, niszcząc doszczętnie wszystkie państwa, które nie uznały Chry­stusa. Widziałam zniszczone Niemcy i inne zachodnie państwa Europy. Z przerażeniem zwróciłam się o ratunek do tego Pana, a on mi mówił: Nie bój się, dziecko, i trzymał mnie za ramiona. Pytam go: Czy to jest koniec świata, a ten ogień i lawa, czy to jest piekło? Otrzymuję odpo­wiedź: Nie jest to koniec świata ani piekło, tylko straszna wojna, któ­ra ma dopełnić dzieła zniszczenia. Granice Polski były nienaruszone - Polska ocalała. Ta osoba nieznana mówi jeszcze do mnie: Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu, dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz.

 

 

 

8 Maja 2010 -Marsz dla Jezusa KRÓLA POLSKI

HOMILIA.mp3

 

FOTOREPORTAŻ

 

To był dzień, który dał nam Pan, piękna pogoda potwierdziła to, że sam Król, Jezus Chrystus pobłogosławił tej inicjatywie i wszystkim organizatorom, wszystkim razem i każdemu z osobna. Bóg zapłać za odwagę wszystkim, którzy odważyli się przyjechać, szczególnie dziękuję za odwagę Kapłanom Kościoła Katolickiego, którzy odważyli się odprawić Mszę Świętą. Kto był, to wie dlaczego dziękuję za ich odwagę i Miłość do Jezusa Króla Polski. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie. Krzysztof z Łodzi

8 V 1610 – 8 V 2010, 400 lecie jak w Krakowie na Wawelu, tamże NMP ogłosiła się Królową Polski.

SZCZEGÓŁY

Świadectwo audio, ŚP Henryka Leszczyńskiego,

syna Stanisławy Leszczyńskiej położnej z Oświęcimia.

ŚCIĄGNIJ

 

DALEJ

Krzysztof z Łodzi