17 luty 2010 – Środa Popielcowa

Rocznica aresztowania św. Maksymiliana Kolbe

 

 

Papież Benedykt XVI w czasie uroczystych Mszy św. sprawowanych czy to w Watykanie, czy przy okazji pielgrzymek, udziela Komunii Świętej wiernym pozostającym w postawie klęczącej bezpośrednio do ust. W ocenie liturgistów, to powrót do tradycji Kościoła i próba zwrócenia uwagi wiernych na realną obecność Chrystusa w Eucharystii, a zarazem pogłębianie tego misterium. Taka zdecydowana postawa Ojca Świętego jest niezwykle wymowna w kontekście sporów dotyczących formy przyjmowania Komunii Świętej. NASZDZIENNIK   WYDRUKUJ

Aby Kościół był jednością, musimy iść za nauką Papieża, dlatego proszę Was wierni o pisanie podań do swoich proboszczów o przywrócenie Komunii świętej na klęcząco przy barierkach, prosto do ust i tylko z rąk Kapłanów Kościoła Katolickiego. Co zrobią to zrobią, my ich o to prosiliśmy, a może się przebudzą i posłuchają wiernych.

 

Co powiesz jak Pan Jezus spyta: Co zrobiłeś w mojej obronie ?

 

Kto chce bronić Pana Jezusa, niech ubiera się w „wory pokutne” i walczy piórem o Komunię świętą w swojej parafii. Kto czuje się silny, niech poprawi podanie i pisze do biskupa miejsca i Episkopatu Polski. Musimy razem z Papieżem Benedyktem XVI przycumować do Kolumny Eucharystii według wizji Jana Bosko.

 

Tu jest PODANIE do księdza proboszcza o przywrócenie Komunii świętej na klęcząco.

 

 

Krzysztof z Łodzi www.apokalipsa.info.pl