TYLKO KAPŁAN KATOLICKI URATUJE ŚWIAT I KOŚCIÓŁ

Kazania ks. Piotra Natanka z 30 czerwca 2011 r, część 188.

 

Powrót do ARCHIWUM -> KLIK 

 

Kazanie wg Orędzi Pana Jezusa do kapłanów, Ottaviano Micheliniego:

 

40. ODRZUCONA PRAWDA

 

Jezus:

 

Czy nie mówiłem ci wielokrotnie, że gdybym pozwolił ci ujrzeć wszystko, co dzieje się za fasadą Mego Kościoła, to nie przeżyłbyś ani jednej chwili? A przecież nie jest to wszystko! Pytałeś się, jak to wszystko jest możliwe? Otóż teraz nie pora mówić o tym, lecz trzeba spojrzeć w twarz strasznej rzeczywistości, rzuci to promień światła na dramatyczną sytuację w Moim Kościele i wytłumaczy ci tę uprzejmą obojętność wobec szerzenia się błędu i herezji, oraz innego zła. Jak mógłbyś wytłumaczyć bierność, zawinione milczenie i to ciągłe dążenie do przeszkadzania prawdzie pod najgłupszymi pozorami. Naturalnie zawsze fałszywą gorliwością o prawdę ze strony tych, którzy jej nie kochają, nie szukają i nie chcą, bo nie mają oczu do patrzenia, ani języka do napiętnowania zła, które dokonuje się w ich obecności. Nie przyjmują prawdy... a Ja jestem Prawdą. Nie mogą jej przyjąć, bo zabili w sobie wiarę, poprzez którą widzi się prawdę i oddaje się jej swawolę. Jak może widzieć człowiek, który zagłuszył i zabił we własnym sercu Wiarę z miłości dla własnego ja? Jest rzeczą pewną, że czytając to Moje orędzie, poczują się oni obrażeni i będą reagować przeciwko tobie. Nie przejmuj się tym, bo nie będą mogli ci nic uczynić. Czy chcą, czy nie, to Ja Jezus mówię do ciebie i wybrałem cię byś otworzył oczy tym, którzy sprzeciwiali się każdemu Mojemu wezwaniu, by wejść na słuszną ścieżkę skruchy i powrócić do Domu Ojca. Depozyt mojej PRAWDY jest u Mego Wikarego i biskupów będących z Nim w jedności, mówię: złączonych z Nim głęboką Komunią Wiary i Miłości. Zadaniem ich jest być Światłem i Nauczycielami prawdy. Teraz już dosyć. Błogosławię cię, a z tobą błogosławię tych, którzy są drodzy tobie. Nie lękaj się, nie lękaj się niczego, Jezus z wszystkich jest najmocniejszy!

 

41. KATEDRA JAŚNIEJĄCA

 

Jezus;

 

Pisz, synu, jestem Jezusem. Powróćmy do tematu - prawdy. W centrum świata stoi KATEDRA wspaniała i jaśniejąca, a na tej Katedrze zasiada Mąż podobny, ale inny od wszystkich innych ludzi. Jest On Chrystusem na ziemi, mój wikary. Biskup Rzymski. Jest to jedyny Mąż na ziemi, który posiada dar nieomylności, gdy mówi do Kościoła, i świata. Dar nieomylności mojego wikarego jest również skarbem nieocenionym dzięki któremu nikt nie może mieć wątpliwości, że się zagubi w labiryncie błędu i herezji. Ten nauczyciel zastępujący Mnie na ziemi może powiedzieć z całkowitą pewnością błądzącym i zabłąkanym, niepewnym i wątpiącym: "Idźcie tą drogą, którą wam wskażę, a nie zabłądzicie nigdy". Ten Mąż na katedrze Piotra, posiada prawdę i może dawać ludziom dobrej woli pokój, pewność i pogodę ducha.

 


LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA: http://www.krzysztof.nazwa.pl/archiwum_ks_natanka/kazania_2011/2011-06-30_audio_188.mp3

 

LINK DO UMIESZCZENIA NA STRONIE: http://www.apokalipsa.info.pl/archiwum_ks_natanka/2011-06-30_audio_188.htm

 

KOD EMBED NA TWOJĄ STRONĘ – ODTWARZACZ AUDIO JAK WYŻEJ:

<embed src=http://www.krzysztof.nazwa.pl/archiwum_ks_natanka/kazania_2011/2011-06-30_audio_188.mp3 width=400 height=70 ShowStatusBar=1 ShowPositionControls=0></embed>

 

OFIARASTATYSTYKI SERWERA www.apokalipsa.info.pl, Krzysztof z Łodzi