Smoleńsk, 10 kwietnia 2010, Tajemnicza katastrofa samolotu

Ewangelia Mk 16,9-15: Po swoim Zmartwychwstaniu Pan Jezus ukazał się Apostołom i rzekł do nich: „IDŹCIE NA CAŁY ŚWIAT I GŁOŚCIE EWANGELIĘ WSZELKIEMU STWORZENIU”.

 
Pani Mieczysława pyta Pana Jezus:

Panie Jezu błagamy Cię powiedz, dlaczego ta katastrofa się wydarzyła i czy musiało do nie dojść?

 

Pan Jezus:

 

”Ja dozwoliłem na śmierć taką. Historia powtórzyła się - jak był zamach na gen. Sikorskiego nad Gibraltarem. Do tej pory nie ma udowodnionego winowajcy a winni są przedstawiciele trzech państw. Tak samo jest i w tym wypadku. Winni są przedstawiciele trzech państw i też nigdy nie odnajdą się winni.

 

To jest cała siatka szpiegów, którzy chcą być waszymi bogami. Oni wiedzą, że jesteście bramą do Europy. Oni wiedzą, że wasz kraj wyjdzie zwycięsko i ocaleje najwięcej ziemi przed kataklizmami. Ale oni nie chcą wiedzieć, że ocaleje pod jednym warunkiem:

 

JEŻELI BĘDĘ KRÓLEM WASZYM OFICJALNIE UZNANYM PRZEZ WŁADZE PAŃSTWOWE I RELIGIJNE.


Gdy ten AKT nie będzie dokonany, wkrótce wszystko będzie pomału ginąć i nikt z tego nie skorzysta. Nie będzie zwycięzców na waszej ziemi, za to duża radość będzie w piekle z zagarniętych dusz z powodu nieposłuszeństwa Bogu. Dlatego też będzie płacz i zgrzytanie zębów już tu na ziemi, bo piekło na ziemi zgotują wam wasi przywódcy państwowi i religijni przez swoją zachłanność.


PRZEDSTAWIŁEM WAM DZISIAJ PRZYSZŁOŚĆ WASZĄ, JEŻELI JA NIE BĘDĘ WASZYM KRÓLEM.

Wybierajcie: kładę przed wami BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I PRZKLEŃSTWO.

 

WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Jezus Droga, Prawda i Życie oraz Pokój na świecie”.

Źródło: www.echochrystusakrola.net

DALEJ

Krzysztof z Łodzi