ZNAK KRZYŻA NA NIEBIE, wg Dzienniczka s. Faustyny i Apokalipsy św. Jana

The Probable Cause graphic

 

Chciałem już od dawna podzielić się z Wami moim przemyśleniem na temat WIELKIEGO ZNAKU KRZYŻA na niebie, o którym pisze w swoim Dzienniczku święta siostra Faustyna.

 

Na początek jednak proponuje cytat z Apokalipsa św. Jana:

 (Ap. 8, 12-13) „12 I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc - podobnie. 13 I ujrzałem, a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: «Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!»”

 

A teraz cytat z dzienniczka św. s. Faustyny:

 „83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.”

 

 

Teraz komentarz jak ja to rozumiem:

 

W Apokalipsie św. Jana czytamy, że słońce ma być RAŻONE, jeżeli ma być rażone tak mocno, że będzie 1/3 słabsze to znaczy, że w słońce musi coś uderzyć np. asteroid, kometa lub inne ciało niebieskie na tyle duże, że uszkodzi słońce. Słońce zostanie tak bardzo uszkodzone, że zmieni nawet kształt, słońce rozpryśnie się na niebie i z kuli zrobi się WIELKI KRZYŻ a tam gdzie były rany zbawiciela będą wychodzić promienie i będą oświecać ziemię przez jakiś czas – tak pisze siostra Faustyna.

 

Znak Krzyża będzie widoczny na całej ziemi, bez żadnych domysłów czy to Krzyż czy to może jakieś gwiazdy, znak Krzyża będzie wyraźny i przerażający, wszyscy będą patrzeć na ten Krzyż czy chcą czy nie chcą i nikt nie będzie mógł go zdjąć lub zasłonić.

 

Ludzie, gdy zobaczą taką katastrofę słońca na niebie padną na kolana a nawet na twarz, będą mdleć, lamentować, ludzie będą umierać nawet na stojąco, będzie płacz i zgrzytanie zębów. Każdy pozna stan swojej duszy, a ci, co przeżyją ten moment dostaną wielką łaskę od Pana Boga, łaskę nawrócenia powszechnego przez konfesjonał inni będą przyjmować Sakrament Chrztu Świętego.

 

Strach, lęk, trwoga i przerażenie będzie punktem zwrotnym ich życia, punktem nawrócenia się, porzucenia grzesznego życia, będzie KOŁEM RATUNKOWYM. (wg. Książki „Zaufajcie Maryi” ŚP Anny D. z Warszawy)

 

Pan Bóg to dopuści dla naszego dobra, nie trwóżcie się tym, to musi się wydarzyć, aby powstrzymać pędzącą ludzkość do przepaści, to będzie czas, abyśmy mogli z odwagą przystąpić do ewangelizacji, aby wreszcie zaczęli nas słuchać w rodzinach, wspólnotach w środowisku, w którym żyjemy. Kościoły będą otwarte non stop, wypełnią się po brzegi, księża będą męczennikami konfesjonałów, będą wielkie nawrócenia, ale nie wszyscy się nawrócą.

 

Siostra Faustyna pisze, że „przez jakiś czas będą oświecać ziemię”, a to znaczy, że słońce wróci do swoich rozmiarów, zejdzie się znowu w kulę ognia. To będzie wielkie wydarzenie, to będzie czas powszechnego nawrócenia. Znak Krzyża na niebie będzie zapowiedzią wojny i bliskiego powtórnego przyjścia Pana Jezusa na ziemię. (Mt. 24, 29-31)

 

Konsekwencją tej gigantycznej katastrofy słońca, będzie wyzwolenie ze słońca ogromnej energii elektromagnetycznego impulsu, który zniszczy wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne z chipami włącznie a zawarte w nich miniaturowe baterie litowe wyleją się i ci co będą wielbić znamię bestii – chipa będą cierpieć katusze przez pięć miesięcy. Ale to jest już opis Piątej Trąby Apokaliptycznej, która zapowiada trzy dni ciemności.

 

DLATEGO nie wolno nam przyjąć żadnych chipów, żadnego znamienia bestii. Mówcie o tym, bo jeszcze dziś możecie wielu ludzi uratować od wiecznego potępienia.

 

Napisz swój komentarz do tego artykułu

Jednocześnie wyrażam zgodę na opublikowanie mojej wypowiedzi

na stronie www.apokalipsa.info.pl

 

19-05-2010, szósty dzień Nowenny do Ducha Świętego.

NOWENNA

 

DALEJ

Krzysztof z Łodzi