Trzeba wyrzucić z Polski Demona

 

Poniedziałek 12 kwietnia 2010 r. Słowa Pana Jezusa do Ewy Rygielskiej.

 

„Trzeba wyrzucić z Polski Demona. Wzywam każdego kto kocha Ojczyznę, do postu o chlebie i wodzie. Ten post ma być zaczęty od jutra tj. od 13 kwietnia 2010 r. i ofiarowany w Intencji o przebłaganie Boga Ojca za grzechy ludzkości i o pokój w Ojczyźnie.

 

Przez 13 dni tego postu należy modlić się „Koronką do Miłosierdzia Bożego” Jeżeli ludzkość tego nie uczyni w lipcu będzie rozlanie krwi. Szatan chce zniszczyć Polskę, ponieważ ten kraj jest krajem kochającym Moje Serce  i Serce Mojej Matki, a Ja chcę uratować to, co jest trwałe w wierze i miłości. Zobacz mieszkańcy Niniwy ubrali się w wory i pościli, aby uratować swój kraj. Ja, Twój Pan nie każę ci ubierać się w wór, tylko chce posłuszeństwa i podjęcia modlitwy i postu.

 

Można też ten post i modlitwę zaczynać w późniejszym terminie, jeżeli ktoś się o tym dowiedział po 13 kwietnia, najważniejsze by czynić to z wielką miłością do Boga. Czas jest do lipca.”

 

Proponuję zacząć od 21 maja, koniec będzie w Wigilię Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. DEKLARACJA  (13 osób)

 

22-05-2010, dziewiąty dzień Nowenny do Ducha Świętego.

NOWENNA

 

DALEJ

Krzysztof z Łodzi

 

Nie bójcie się Apokalipsy, Apokalipsa to plan oczyszczenia ziemi z grzechu i plan zbawienia ludzi. www.apokalipsa.info.pl