14 sierpnia, rocznica zamordowania zastrzykiem fenolu świętego Maksymiliana Marii Kolbego.

 

Obraz namalowany przez Mieczysława Kościelniaka

Więcej na stronie http://www.mieczyslawkoscielniak.com

 

O Maksymilianie Kolbe znajdziesz więcej

na stronie http://www.niepokalanow.pl

Do dzisiaj Oświęcim kryje największą tajemnicę II Wojny Światowej.

 

Na przełomie lipca i sierpnia w 1941 roku po ucieczce więźnia, komendant obozu postanowił, że co dziesiąty z więźniów będzie ukarany śmiercią głodową w bunkrze bloku jedenastego. Los przypadł na p. Gajowniczka ojca rodziny, wtedy święty Maksymilian Maria Kolbe wystąpił z szeregu i prosił komendanta, aby ten zechciał Gajowniczka uwolnić od kary, a on za niego pójdzie do bunkra głodowego. Tak też się stało, Święty Maksymilian poszedł na śmierć głodową z miłości do innego więźnia i oddał swoje życie naszej Królowej Maryi Niepokalanej, która tak bardzo miłował przez całe swoje życie.

 

14 sierpnia 1941 roku, po strasznej męczarni w bunkrze głodowym, święty Maksymilian został zamordowany zastrzykiem zastrzykiem fonolu. Zwłoki świętego Maksymiliana usiłowano spalić w krematorium. Płomienie ogarnęły całe ciało ale nie uległo ono spaleniu. Nastąpiła niesamowita konsternacja, ponownie włożono ciało świętego do innego pieca lecz i tam nie uległo Ono spaleniu i po dłuższym okresie czasu zostało wyjęte z pieca i pogrzebane na terenie obozu. Nie wiadomo tylko w którym miejscu.

 

Niemcy oprawcy to wydarzenie trzymają w głębokiej tajemnicy, ale jak wiemy wśród hitlerowców było wielu Żydów i masonów, oni przekazali to wydarzenie władzom światowej organizacji żydowskiej, która po wkroczeniu sowietów do Polski, żeby to wydarzenie nie ujrzało światła dziennego w obawie przed Polakami, rasiści żydowscy przejęli patronat nad obozem i utworzyli z tego największego cmentarza Polaków muzeum, którego strzegą do dzisiaj jak oka w głowie. Nawet modlić się pod Krzyżem na Żwirowisku nie pozwalają bo za modlitewne spotkanie z okazji piątej rocznicy profanacji Krzyży zostałem ukarany przez Sąd w Oświęcimiu grzywną 330, złoty. Pan Kazimierz Świtoń pyta dlaczego ?   WIĘCEJ

 

 „Polska będzie trzeźwa, albo wcale jej nie będzie.”  bł. ks. Br. Markiewicz

    Powstanie Warszawskie, 1.08 - 4.10 1944 r.                       www.apokalipsa.info.pl

DALEJ