1 września 2010 roku, 71 rocznica wybuchu II Wojny Światowej.

Dnia 1 września 1939 roku, Adolf Hitler po ogłupieniu narodu niemieckiego odważył się wejść do Polski, pycha władzy, armii, broni zgubiła go i tych, co mu uwierzyli. Tutaj trzeba zaznaczyć, że nie wszyscy Niemcy mu uwierzyli, byli tacy, co byli przeciwko wojnie i wejściu wojsk niemieckich do Polski.

 

Taki głupi i naiwny przywódca był potrzebny bankierom spod ciemnej gwiazdy, aby oni mogli realizować swój plan bogacenia się i realizacji planu objęcia władzy nad całym światem, czego dziś jesteśmy świadkami.

 

Pan Bóg ostrzegał Polskę i Polaków przez s.b. Rozalię Celakówną, ale władza świecka i kościelna nie słuchała, a naród żył w grzechu i obrażał dalej Pana Boga łamiąc przykazania. Gdyby były wypełnione prośby Jezusa Chrystusa, który już wtedy dopominał się wywyższenia przez Uroczysty Akt Intronizacji, to wojna by nie wybuchła, a jeśli by wybuchła to by tak bardzo Polska nie ucierpiała. Pan Bóg jest Miłością, to od nas zależy czy będziemy „nagrodzeni” przez Pana Boga czy „ukarani” przez szatana. Pan Bóg albo nam błogosławi, albo powstrzymuje błogosławieństwo a wtedy nasz wróg korzysta i niszczy nas.

Konkurs dla patriotów - wolontariuszy:

Zredaguj pierwszą stronę na 17 września 1939 roku i przyślij na adres list@apokalipsa.info.pl.

Termin do 15 września 2010 .

WŁĄCZ GŁOŚNIKI – zalecana przeglądarka Internet Explorer

www.apokalipsa.info.pl

 DALEJ