Na 3 Listopada 2010 roku, pytanie od księdza Bogusława Witkowskiego.

 

Dnia 30-10-2010 o godz. 6:37 ks. Bogusław Witkowski cpps napisał:

 

Pozdrawiam !

 

Zwracam się do Ciebie z zapytaniem i prośbą, czy przystąpisz do dnia modlitwy i postu ścisłego (tzn. podobnie jak w środę popielcową i w Wielki Piątek) w intencji przemiany serc i myślenia dla polskich posłów w najbliższą środę 3-go listopada.

 

Wszystko zaczyna się od przemiany ludzkiego myślenia, aby ono stało się bardziej Bożym, oraz od wiary w Wszechmoc Boga. A Jezus przecież mówił "O cokolwiek będziecie się modlili w Imię moje otrzymacie.”

 

Proś znajomych, którzy wierzą w Boga, proś grupy modlitewne, Ruchy i Stowarzyszenia, koła różańcowe w całej Polsce niech w tym dniu modlą się i poszczą. Kto ma znajomego Biskupa niech wspólnie pójdzie do Niego i proście by podobny dzień ogłosił w swojej diecezji, napisał list o obronie życia. Aby Pan Bóg nie dopuścił do przelewania krwi niewinnych.

 

Z modlitwą i błogosławieństwem. ks. Bogusław PPS

 

Do tej prośby brakuje zdjęcia, niedawno takie znalazłem, więc dziś publikuje i zwracam się do wszystkich z tym samym apelem o przemianę serc ludzkich matek i ojców, a zwłaszcza ludzi polityki, aby zaczęli ustawowo ochraniać życie i zakazali całkowicie in vitro.

 

Jak nie będzie życia ludzkiego, to po co gospodarka ? Najpierw musi być ochrona życia, a potem organizowanie życia gospodarczego, społecznego i ekonomicznego.

 

Kim mogło być to dziecko ? Może muzykiem, może prawnikiem, a może księdzem, albo lekarzem ? Jedynie Pan Bóg wie, jakie miał plany dla tego człowieka. A dorosły człowiek planom Boga powiedział NIE.

 

 

DALEJ

Krzysztof z Łodzi