Wołam do biskupów,

czemu jesteście małej wiary …

Ks. Piotr Natanek

 

Poświęcenie Figury Chrystusa Króla Polski- Świebodzin
21 listopad 2010r. - (niedziela Chrystusa Króla)

 

-szukam-
To jest miniaturka pomnika i ks. Zawadzki

-szukam-
To jest projekt jak pomnik będzie wyglądał

 

ŚWIEBODZIN Parafia Rzym-Kat. p.w. Miłosierdzia Bożego.
Os. Łużyckie 52. 66-200 Świebodzin Diecezja zielonogórsko-gorzowska

 

 

 

 

 

 

 ZMIANA PROGRAMU
POŚWIĘCENIE POMNIKA CHRYSTUSA KRÓLA
21 listopada 2010 r. - ŚWIEBODZIN

- godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia,
- godz. 15:30 Procesja do Pomnika Chrystusa Króla i poświęcenie figury Chrystusa Króla,
- godz. 16:00 Msza Święta pod Pomnikiem Chrystusa Króla.

ŚWIEBODZIN Parafia Rzym-Kat. p.w. Miłosierdzia Bożego.
Os. Łużyckie 52. 66-200 Świebodzin Diecezja zielonogórsko-gorzowska

 

ZORGANIZUJ pielgrzymkowy wyjazd do Świebodzina na 21 listopada 2010

TUTAJ MOŻESZ DAĆ OGŁOSZENIE

 

Szczęść Boże !!!

Zamieszczam teraz Słowa Naszego Pana Jezusa:


Pan mi powiedział:

"  Napisz to, co ci powiem, to będą Moje Słowa."

Pan Jezus mówi do mnie:

"  Córko moja, napisz w internecie, niech wie cały świat, że Jezusa Pomnik, który będzie ukoronowany złotą koroną w Świebodzinie, będzie obroną przed wszelkimi kataklizmami, które obiecałem zesłać na Polskę. Prezydent, którego naród wybierze ma dokonać Koronacji Chrystusa Króla i ma to być wielką uroczystością dla kraju i dla świata całego. Bo Pomnik Mój będzie błogosławieństwem dla całej ludzkości. Prezydenta, który włoży Złotą Koronę na Moją Głowę uczynię wielkim i możnym w działaniu. Będzie takim prezydentem, który jako jedyny w historii pójdzie z narodem drogą, którą wyznaczę Ja, Jezus Chrystus Król.

Świebodzin, 31 maja 2010r
Słowa te przekazuję przez moją sekretarkę Weronikę"

 

 

5 czerwca 2010 roku

Modlitwa, cierpienie i praca. Przekazałam co miałam przekazać przez internet. Powiedz Dobry Boże, co mam teraz robić? Bądź uwielbiony!

"  Przekaż Moje Słowa, które mają uwiarygodnić twoje postępowanie. Słowa, które przekazuję przez moją sekretarkę Weronikę, mają być odczytane przez Proboszcza Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Włożenie Korony będzie uwieńczeniem prac wykonanych ręką człowieka. Uświęcenie i błogosławieństwa dokonają osoby duchowne, bo oni są moimi zastępcami na ziemi. Co uczynią na ziemi będzie uczynione w Niebie. Ja, jako jedyna Władza w Niebie i na ziemi i jako Bóg Wielki, Wszechmocny i Miłosierny będę zsyłał nieustanne łaski. Będę strzegł i bronił Swojej Świątyni i Swego Pomnika. Jezus Chrystus Król"


Króluj nam Chryste, Kasia

 

9 wrzesień

Panie Jezu - proboszcz ks. Sylwester Zawadzki buduje pomnik dla Twojej chwały aby naród Polski mógł nałożyć złotą koronę na Twoją Przenajświętsza Głowę i abyś nam królował i przyniósł upragniony pokój dla naszych rodzin, między nami i narodami.

Pan Jezus: "  Głowa Moja ma być wpatrzona w Polskę - Mój umiłowany naród, który- jako dobry Ojciec czasami karci swoje niegrzeczne dziecko. Gdybyście widzieli Mnie najpierw jako Króla a potem wszystko inne, to nie musielibyście być karceni. Ale jestem wyrozumiałym i cierpliwym Ojcem i czekam, aż te dzieci zechcą zobaczyć we Mnie Ojca i dadzą szacunek. Jezus spragniony wywyższenia od stworzenia."

 

Króluj nam Chryste

Pani Mieciu Kochana, Przekazuję Słowa jakie Pan Jezus zechciał dzisiaj podyktować mojej mamie Weronice.

12 październik 2010

Pan Jezus mówi... :"  Proś przez internet ludzi z całego świata, żeby pomogli Mi stanąć na świebodzińskim wzgórzu. Powiedz, niech pozdrawiają jedni drugich słowami,

KRÓLUJ NAM CHRYSTE

Prosi Władca tego świata, Którego wy obierzecie i ukoronujecie na swego Króla, Wodza i Pana.

Tak mówi Jezus Ukoronowany."

 

23 października

Panie Jezu w Świebodzinie podczas składania Twojej Figury wydarzył się wypadek.

Pan Jezus: "  Wypadek był przez nieuwagę pracownika uczyniony, ale nie specjalnie i trochę będzie cierpiał człowiek. Nie ma komu pomóc kapłanowi, a on robi co może i tak bardzo by chciał przypodobać się Mnie a przez niego - wy wszyscy. Módlcie się o szczęśliwe zakończenie DZIEŁA, bo Mój wróg bardzo przeszkadza. Najgorsze jest to, że wrogów mamy w najwyższych stanowiskach państwowych i kościelnych a upadek ich - w ich dniu będzie wielki. Już wielka rzesza szatanów jest przygotowana na znęcanie się nad ich duszami, czyli nad nimi, bo są tacy wśród biskupów, że pięknie nawet tłumaczą sobie swoją śmierć. Dopóki mają na sobie piękne ubranie i wisiory; dopóki mają najwyższe urzędy w państwie i kościele; dopóki siedzą w pięknych i miękkich fotelach, to należy wszystko do nich. Niestety, wszystko pryśnie, jak bańka mydlana w momencie nadejścia kresu ich życia i powiem im: "nie znam was, chociaż będziecie bardzo płakali, bo to Ja jestem Panem życia i śmierci; bo to Ja jestem KRÓLEM nie z tego świata - tak jak wy tego chcecie. Drodzy Moi przyjaciele - JA JESTEM KRÓLEM WSZECHŚWIATA I WASZYM TEŻ i to Ja zadecyduję o waszym losie a teraz pozwolę wam na rządzenie Moim królestwem według waszych obecnych stanowisk. Teraz ogołociliście Mnie z korony królewskiej i insygni królewskich i sami udekorowaliście się nimi, ale wasz żywot ma swój kres - Mój nie. W momencie cudu, którego każdy dozna - ujrzycie swoje grzechy i wielu z przerażenia umrze. A wtedy powiem jako KRÓL WSZECHŚWIATA - nie znam was. Amen. KRÓL WSZECHŚWIATA."

 

Drogi czytelniku,

po zapoznaniu się z powyższymi orędziami, serce ludzkie choćby było najbardziej skamieniałe rozczula się gdy to nasz Bóg prosi o miłość dla niego i pomoc. Słowa Pana Naszego są "wołaniem do swojego stworzenia" i nie sposób odmówić pomocy naszemu Bogu Jezusowi Chrystusowi, którzy schyla się do nas. Skoro sam Bóg prosi swoje stworzenie by pomogło mu "stanąć na Świebodzińskim wzgórzu", to jak ma się nie włączyć w to dzieło nawet najbiedniejszy prawowity Polak a co dopiero mówić o zamożnych. Planowana data poświęcenia tej najwyższej figury świata jest uwarunkowana od tego, że jeżeli ty sam się włączysz i pomożesz Jezusowi w zrealizowaniu prośby Boga wysyłając choćby drobną kwotę na podane niżej konto, by prace, które są konieczne i ostateczne do ukończenia pomnika mogły być zrealizowane. Już tak nie wiele brakuje, wysil się dziecko Boże i wspomóż dzieło swego Stworzyciela. Pamiętaj, że Bóg nigdy nie zapomina o swoich dzieciach, a czy ty pamiętasz o Bogu?

Masz okazję podziękować swemu dobremu Ojcu Niebieskiemu za wszytko co masz, za życie... Wyślij ile możesz, jakąkolwiek kwotę na dokończenie pomnika i przyjedź na wielkie święto naszego Jezusa Króla POLSKI do Świebodzina dnia 21 listopada o godz 11.00 przy pomniku.

RYCERZE NASZEGO KRÓLA DO BOJU, RUSZAJMY NA POMOC NASZEMU BOGU

Z PIEŚNIĄ NA USTACH- BOGURODZICA  KRÓL NAM SOWICIE WYNADGRODZI ! ! !

 

Pomnik Chrystusa Króla - Świebodzin

 

Za ofiary na dokończenie budowy pomnika składam serdeczne Bóg zapłać.
Ks. prałat Sylwester Zawadzki
Świebodzin

 

KONTO - POMNIK CHRYSTUSA KRÓLA - Świebodzin

 

Parafia Rzym-Kat. p.w. Miłosierdzia Bożego.
Os. Łużyckie 52 66-200 Świebodzin

WBK Świebodzin

 
USD: PL 89 1090 1593 0000 0001 0851 9595 WBKPPLPP

EUR: PL 74 1090 1593 0000 0001 0851 9574 WBKPPLPP

PLN: PL 95 1090 1593 0000 0000 5903 7265 WBKPPLPP

 

Tel. 68 – 459-38-38 - to dla tych którzy chcą wysłać donację przez

WESTERN UNION - po wysłaniu należy powiadomić telefonicznie o odbiorze.

 

Aktualny stan pomnika, zdjęcia Świebodzin.

 

 

 

Źródło tekstu: www.echochrystusakrola.net, dzienniczek z listopada 2010 r.