Komunia Święta, tradycja, prawo, przykłady,

fałszywe posłuszeństwo

i inne tematy związane z Mszą Świętą.

 

+ Jak przyjmować Komunię Świętą, na stojąco czy klęcząco ?

+ Komunia Święta Papieża Jana Pawła II

+ Prymas Polski Stefan Wyszyński o Komunii Świętej KEP-177

+ Komunia Św. na rękę czy do ust

+ Komunia Św. na stojąco czy klęcząc MP-3

+ Podanie do ks. proboszcza o przywrócenie Komunii św. na klęcząco

+ Reforma Reformy Liturgii Mszy ŚwiętejWORD – do wydruku

 

 

 

 

 

 

 

Fałszywe posłuszeństwo - takie ze strachu.

 

np.

 

Ksiądz proboszcz nalega o posłuszeństwo w sprawie przyjmowania Komunii Świętej na stojąco, ktoś ze strachu przed księdzem przestaje klękać do Komunii Świętej, wtedy Bóg Ojciec, Syn Boży - Pan Jezus, Duch Święty i Matka Boża zaczynają być obrażani a łaski boże zaczynają być marnowane, serce człowieka zaczyna umierać duchowo, dusza robi się szara.

 

Jakie mogą być konsekwencje fałszywego posłuszeństwa ze strachu ?

 

W godzinie naszej śmierci, staniemy twarzą w Twarz Pana Jezusa, na pytanie czemu teraz klęczysz jak nie klękałeś wcześniej na Komunii Świętej ? Biedna dusza będzie się bronić, oskarżając ks. proboszcza, że to on mi wyprostował kolana, w ten sposób broniąc siebie będziemy winę zrzucać na księdza proboszcza, a tym samym potępiać go, biednego proboszcza nikt nie będzie bronił tylko oskarżał. A gdy sam ksiądz proboszcz w godzinę śmierci stanie przez Obliczem Pana Jezusa, Pan Jezus spyta, czemu prostowałeś kolana wiernym, co on wtedy powie jak przyjdą tysiące dusz wiernych całej parafii i będą oskarżać "to ten ksiądz prostował nam kolana" to przez niego tu cierpimy.

 

Jak myślicie jakie będą konsekwencje tych oskarżeń dla księdza proboszcza jak wierni nie będą bronić tylko oskarżać ?

Ja już nie chcę pisać, co może spotkać takiego księdza, sami dobrze wiecie, co będzie dalej.

 

Dlatego

 

najpierw trzeba być posłusznym przed Panem Bogiem, a później słuchać ludzi. Co by to było, gdybyśmy słuchali najpierw oszukanych, chorych i pogubionych ludzi a potem Pana Boga i Matki Najświętszej ?

 

Oczywiście, my owieczki - wierni powinniśmy słuchać pasterza - księdza Proboszcza, bo Proboszcz słucha Biskupa, a Biskup słucha Prymasa, Prymas słucha Papieża, a Papież słucha Pana Jezusa. Gdyby tak było, wszystko byłoby dobrze, ale co zrobić jak nikt nie chce słuchać Papieża ?

 

Nikt nie naśladuje Papieża, przynajmniej tak jest w moim Kościele i innych Kościołach, do których pielgrzymuję. Krzyż postawiony na środku stołu pasyjką do księdza celebransa Mszy świętej, a najlepiej odwrócenie się księdza do Tabernakulum, Komunia Święta na kolanach i inne elementy reformy liturgii Mszy Świętej.

 

Powiecie po co Krzyż ?

 

Przecież jest obok Ołtarza twarzą do wiernych, jest z tyłu za księdzem. A przypomnijcie sobie, co ksiądz mówi w ogłoszeniach, gdy wybiera się na Kolędę do naszych domów, przygotujcie Pismo święte, wodę święconą i postawcie na stole Krzyż, nam każą stawiać Krzyż a sami nie stawiają na stole Krzyża, to przecież schizofrenia, szczyt zakłamania. Na stole ważniejszy jest mikrofon niż Krzyż, aby wszyscy słyszeli księdza a nie Pana Boga, czasami mam już wątpliwość, czy te Msze święte są ważne, czy Pan Jezus przychodzi i przemienia chleb i wino w Swoje Święte Ciało i Najdroższą Krew.

 

Takie nieposłuszeństwo Papieżowi nazywa się schizmą, kto nie idzie za Papieżem jest poza Kościołem. Dlatego dusze wierne i wrażliwe ludzi świeckich i konsekrowanych zaczynają słuchać bezpośrednio głosu z Nieba, wtedy pogubieni wierni zaczynają występować przeciw wiernym, pogubieni księża przeciw księżą, pogubieni biskupi przeciw biskupom, pogubieni kardynałowie przeciw kardynałom. W ten sposób Kościół jest podzielony i nie ma jedności w Kościele, a gdy nie ma jedności w Kościele, Pan Bóg nie błogosławi, dusze wrażliwe i wierne Panu Bogu zaczynają cierpieć i do akcji wkracza Lucyfer, diabeł, szatan i ich demony, zaczyna się demolowanie Kościoła, świata, niszczenie i zabijanie ludzi.

 

Księża siebie usprawiedliwiają i mówią nam, „przecież nikt Wam nie zabrania klękać do Komunii Świętej”, przynajmniej u mnie w Kościele parafialnym tak jest, ale ten sam ksiądz, „wilk w owczej skórze” nie uczy małych dzieci klękać do Pierwszej Komunii Świętej. Szatan cierpliwie czeka, aby wymieniły się pokolenia, starzy poumierają a młodzi już nie będą wiedzieć jak powinien być udzielany i przyjmowany Pan Jezus w Sakramencie Komunii Świętej. Potem rodzice i księża się dziwią, że dzieci są nieposłuszne i nie wiedzą, co to jest pokora i miłość.

 

Komu służą wilki w owczych skórach ?

 

Nic się nie zmieni w Kościele i świecie na lepsze, dopóki nie będzie naprawiona Liturgia Mszy Świętej, nic nie dadzą dodatkowe nabożeństwa, szkoda czasu, szkoda prądu, szkoda świeczek, dopóki nie będzie naprawiona Liturgia Mszy Świętej będzie pogłębiała się ohyda spustoszenia. Módlmy się i zamawiajmy Msze Święte w świętych miejscach, a są w Polsce takie miejsca, o naprawienie Liturgii Mszy Świętej w Kościele Katolickim, według wskazówek obecnego Papieża Benedykta XVI.

 

Łódź, 14 czerwca 2011,

Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.pl