Przygotujcie się na Świetlisty Znak Krzyża na niebie.

 

Już dzisiaj zacznijcie przygotowania, zróbcie porządny rachunek sumienia z całego życia, nie słuchajcie złych doradców, bo przed Panem Jezusem każdy stanie sam, bez kolegów i koleżanek, sam na sam twarzą w twarz z Panem i Królem Jezusem Chrystusem. To będzie nasze najważniejsze spotkanie, moje też, bez wyjątku, wszyscy staną przed Jezusem twarzą w twarz wierzący i niewierzący, to spotkanie jest pewne. Ja się spotkam i wy się spotkacie i ze wstydu będziemy się palić, oby nas nie pochłonął ogień piekielny. Aby umniejszyć ten ogień wstydu do minimum trzeba iść do spowiedzi. Pan Jezus jest Miłością Miłosierną, nasze grzechy jak krople utopi w oceanie Miłosierdzia Bożego i znikną, a dusza zacznie nabierać soczystego zielonego koloru, zacznie żyć prawdziwym życiem, prawdziwą wolnością.

 

Namawiam Was bracia i siostry przystąpcie do Sakramentu Spowiedzi najlepiej z całego życia i to jeszcze dziś, bo w owym dniu wielu będzie chciało się spowiadać a kolejki będą długie, księża prawdopodobnie będą mdleć i umierać w konfesjonałach z przemęczenia, będzie to czas powszechnego nawrócenia, a potem czas próby wytrwania w stanie łaski uświęcającej, czego Wam serdecznie życzę.

 

Posłuchaj homilii „Sen Proroczy Szymona” z Satoczna z 30 lipca 2010 roku, naciśnij PLAY.

 

 

 

ŚCIĄGNIJ (8,8 MB, czas nagrania 25 minut)

 

 

Tu możesz poczytać więcej na temat Krzyża na niebie, o którym pisze św. s. Faustyna w swoim dzienniczku, o którym jest napisane w Ewangelii, w Księdze Apokalipsy i o którym jest mowa w wielu objawieniach.

 

http://www.apokalipsa.info.pl/zlamane_pieczecie/znak_krzyza_na_niebie.htm

 

Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.pl

 

 

Jeśli chcesz umieścić te informacje na swojej stronie lub blogu, możesz skopiować całość albo nic.

Aby umieścić całość najlepiej skorzystaj z tego linku:

http://www.apokalipsa.info.pl/objawienia/sen_proroczy_szymka.htm

 

Jeśli skorzystasz z tych materiałów, proszę tylko mnie o tym poinformować, list@apokalipsa.info.pl