Drogi Panie Krzysztofie

Umieszcza Pan na swojej stronie wartościowe informacje na temat leczenia raka, dlatego chciałabym Panu podać źródła innych metod antyrakowych, może uzna Pan, że dobrze byłoby umieścić je na Pana stronie obok informacji o kapsaicynie.

1.  Na stronie: www.prawda.xlx.pl po lewej stronie kliknąć: zdrowie tam znajduje się wspaniały artykuł  "Świat bez raka" o Wit.B17

 

2.  Na stronie : szarlatan.nazwa.pl jest do ściągnięcia za darmo książka pt. "Głodny Anioł" napisana przez człowieka, który sam wyleczył się z raka m.in. Wit B17 

 

Poniżej fragment tekstu napisanego przez autora tej książki.

Trzy lata temu dowiedziałem się, że mam raka. Przeszedłem pełne leczenie onkologiczne - dwie ciężkie operacje i trzy cykle chemioterapii. Bezskutecznie. Po roku zmagań z chorobą zerwałem wszelkie kontakty ze światem medycznym i rozpocząłem leczenie metodami alternatywnymi - głodem, dietą i siłą woli. W ciągu sześciu miesięcy sześciocentymetrowy guz zniknął bez śladu w sposób, którego medycyna nie potrafi wytłumaczyć.

Głodny anioł składa się z dwóch części. W pierwszej z nich przedstawiam swoją historię w formie literackiej opowieści o umieraniu, odradzaniu się i miłości trzymającej przy życiu. Druga część zawiera opis metod leczenia raka, które stosowałem. Omawiam każdy z dziewięciu sposobów, zarówno od strony naukowej jak i osobistych doświadczeń.

Ta książka to świadectwo, przynoszące nadzieję chorym i ich rodzinom, ale także praktyczny poradnik służący leczeniu i profilaktyce antynowotworowej. Dziś jest to problem, który dotyczy każdego.

 

WWW.mojawyspa.co.uk/forum/73/27118/Glodny-aniol-Jak-wyleczylem-sie-z-raka

Można też wpisać w wyszukiwarce słowa Głodny Anioł wyświetli się więcej stron, z których można ściągnąć książkę.

 

 

Pozdrawiam Izabela