Polska straciła wybitnych Polaków. Tragicznie przerwane życie Prezydenta RP, śmierć elity patriotycznej Polski, oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć Ich misję. Jesteśmy Im to winni, jesteśmy to winni naszej Ojczyźnie. Choć pogrążeni w bólu i żałobie, związani wieczną pamięcią o stracie, mamy obowiązek wypełnić Ich testament.”

 

Jarosław Kaczyński

 

 

Źródło: www.echochrystusakrola.net

 

Panie Jezu: Czy powinnam popierać na Twojej stronie akcję wyborczą nowego prezydenta a w szczególności PIS, bo to jest nadal najbardziej patriotyczna partia?

Pan Jezus:” Dziecko moje, teraz u was i na całym świecie nie ma oddzielnego rządzenia. Jedno od drugiego jest uzależnione. Chciałbym dać jeszcze jedną szansę wam a mogę dotrzeć do Moich wiernych tylko w tej organizacji. W innych organizacjach też są Moi ludzie, ale obecnie jest walka o życie wasze i waszego kraju a szansę ma tylko „DUŻY”.

Zjednoczcie się pod sztandarem Maryi. Ona wiele razy wam pomagała i teraz też Ją proście. Ten człowiek z tej patriotycznej organizacji ma wielkie szanse uporządkować wszystko, lecz wspierajcie go modlitwą, dobrą radą i ochroną. Wszyscy inni nie zdobędą takich osiągnięć jak on. Nie będę jeszcze mówił słowa do niego a dopiero, jeśli zwycięży w tej walce dobra ze złem. Złem są wasi wrogowie, z którymi on sobie poradzi z waszą pomocą duchową i modlitewną.

 

Panie Jezu Józefina pyta, czy Polacy mogą wyjeżdżać w lipcu też, bo są wakacje?

Pan Jezus: Będą mogli, jeżeli będzie wybrany prezydentem prawy człowiek i dobry polityk, mądry, roztropny ale szczególnie wierny Mi”.

Józefina bardzo dziękuje Ci nasz Królu i Panie za słowa, które do niej mówiłeś i nadal mówisz.

Pan Jezus: „ Zawsze mówię: to się stanie – jeżeli. Jeżeli będzie wielki i donośny głos sięgający NIEBIOS od was wypływający.

Powiedziałem: - POKOJOWE, POSPOLITE RUSZENIE POD SZTANDAREM MARYI Z RÓŻAŃCEM W RĘKU I Z UWIELBIENIEM BOGA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO. AMEN. JEZUS - KRÓL WASZYCH SERC I KRÓL WSZECHWŚWIATA.

Serdecznie dziękuję Tobie nasz Królu, Doradco i Nauczycielu

 

APELUJĘ DO WSZYSTKICH POLAKÓW, DLA KTÓRYCH JEST NAJWAŻNIEJSZY POKÓJ W POLSCE I NA ŚWIECIE - GŁOSUJCIE NA PRZEDSTAWICIELA „PIS” JAKO NAJLEPSZEJ ORGANIZACJI PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ TEŻ.

Wrogowie Narodu Polskiego są przeciwni Jarosławowi Kaczyńskiemu, ponieważ on jeden ma szanse pozbyć się wrogów naszych a tym bardziej, że Pan Jezus – KRÓL pomoże i jemu i nam. Dlatego błagam was módlcie się i wspierajcie go, aby miał siłę pokonać zło, którym będą oplątywać jego zacną osobę.

Jarosław Kaczyński nie ma już nic do stracenia a do zyskania wszystko: pokój w Polsce i na świecie a nawet przyjaźń naszych odwiecznych wrogów, bo jak się przekonaliśmy –przyjaźń zjednuje się wielkością i możnością państwa a z KRÓLEM – BOGIEM wszystko jest możliwe.

Wznówmy Jerycho Różańcowe i módlmy się aby ludzie przejrzeli wreszcie i nigdy nie liczyli na obiecanki PO gdyż tylko Pan Bóg może nam pomóc a oni nie chcieli Go. Uważajmy na nawoływania biskupów, którzy w większości nie są Jezusowi (jak powiedział Pan Jezus) i poprzednim razem głosowali na PO a teraz są wierni tej anty – polskiej partii i też nie chcą Chrystusa Króla, bo ujawni wszystkich nieuczciwych polityków i hierarchów kościelnych też.

Kierujmy się sumieniem, sercem i patriotyzmem.

Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej służą obcym państwom, ponieważ nie przejmują się absolutnie losami Polaków, prywatyzują i sprzedają co się jeszcze da a z nas chcą zrobić niewolników.

BŁAGAM WAS TAKŻE ABYŚCIE NIE UŻYWALI ŻADNYCH SPOSOBÓW SIŁOWYCH A TYLKO MODLITWĘ I RÓŻANIEC TAK JAK WIELE RAZY ON ZWYCIĘŻYŁ. SŁUCHAJCIE JEDYNEGO POLSKIEGO I PATRIOTYCZNEGO RADIA - „RADIO MARYJA” I OGLĄDAJCIE JEDYNĄ PATRIOTYCZNĄ TELEWIZJĘ „TRWAM”

NIE DAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ DO WOJNY DOMOWEJ, ANI DO ŻADNYCH ROZRUCHÓW, PONIEWAŻ NASZYM WROGOM – SZPIEGOM, KTÓRYCH JEST MNÓSTWO W POLSCE ZALEŻY ABYŚMY SIĘ SAMI WYMORDOWALI I ABY NAS WYGINĘŁO JAK NAJWIĘCEJ.

 

Pan Jezus powiedział o Donaldzie Tusku: 13 stycznia 2010 r.

Pan:
„ Rozpacz Mnie ogarnia o ludzi poszukujących pracy a będzie jeszcze gorzej. Tak rządzi obecny rząd w Polsce – nie dba o ludzi ani jak im pomóc. Dbają tylko o siebie, swoje majątki i kłócą się między sobą. Premiera nie obchodzą ludzie. Gdybym został waszym Królem, to niechybnie wszyscy malwersanci i nieuczciwie pracujący zostaliby wykryci. Zapanowałby pokój w was. Zapanowałaby zgoda między wami, bo ja kocham ludzi. Chociaż w tragicznych sytuacjach to i ludzie Mnie kochają. W waszym rządzie jest bardzo dużo Moich wrogów, więc nie zależy im abym królował ani w sercach, ani w szkołach, ani na ulicy. Moi wrogowie chcą zguby waszej – chcą aby was było mniej. Mnie jako Królowi zależy abym miał wielkie wojsko dusz wynagradzających, kochających i wdzięcznych Mi. Módlcie się, módlcie się, módlcie się abym jak najszybciej zostal waszym Królem.

                              Jezus oczekujący na koronację Najświętszej Mojej Glowy.”

 

Pan:
„ .............Polacy za bardzo ufają ludziom a inni tylko czekają na drugiego człowieka naiwność. Kto jest zamordowany będzie miał życie wieczne. Polacy są naiwni – wierzą drugiemu człowiekowi zamiast Mnie. Tak, tak - gdyby pytali Mnie to by nie błądzili. Tak samo jak uwierzyli obecnemu premierowi. Wystarczy popatrzeć głęboko w jego oczy, które prawie nigdy nie mówią prawdy i mają błysk..........żądzy władzy – TYLKO. Co znaczy naród walczący o przetrwanie. Drogi wasze sa ciężkie i trudne. Gdybym był Królem waszym, to nie pozwoliłbym na wychodzenie z kraju waszego. Wasz kraj byłby wzorem dla innych krajów a tułaczka za chlebem jest straszna. Nie ma pewności nikt a szczególnie na obczyźnie..

Jezus zmartwiony waszym bólem”.

 Tym bardziej jesteśmy przeciwni obecnemu rządowi w ogóle, ponieważ p. Tusk pojechał podziękować kard. Dziwiszowi do Krakowa, który nie chce Chrystusa Króla zamiast do Matki Bożej – Królowej Polski – do Częstochowy.

Przysłał mi list pewien student i relację ze spotkania kard. Dziwisza ze studentami w Częstochowie w dniach 24 i 25 kwietnia. Oczywiście na prośbę aby dokonał koronacji Pana naszego na Króla Polski – kardynałowi zniknął uśmiech do tej pory przylepiony do twarzy i rzucając: DZIAŁAMY, DZIAŁAMY – odjechał.

Oczywiście gdzie się tylko pojawił podawał rękę do całowania i ludzie całowali, student też pocałował.

PROSZĘ WAS WSZYSTKICH – NIE CAŁUJCIE MĘŻCZYZN PO RĘKACH, CZY NAWET W PIERŚCIENIE, CHCIAŻ SĄ BISKUPAMI !

Wielu proboszczów i zwykłych wikariuszy jest godniejszych pocałowania w rękę za piękne homilie i prowadzenie ludu Bożego do Pana Boga od niejednego biskupa, których – przepraszam – pycha rozpiera. Tym bardziej, że Pan Jezus powiedział, że większość nie jest Jego, lecz wy nie wiecie którzy. Ja to tak rozumiem: gdyby była większość biskupów kochających Pana Jezusa to by przegłosowali ten piękny i wielki AKT ratujący ludzkość. Ponieważ tych Jezusowych jest mniejszość to mamy tylko Sługę – Jezusa, który niestety nie obroni nas przed wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi a Szanowni Biskupi o tym wiedzą i dlatego milczą.

 

Aby zaangażować się w akcję zbierania podpisów kliknij tutaj

 

 

Smoleńsk, 10 kwietnia 2010, Tajemnicza katastrofa samolotu

 

Ewangelia Mk 16,9-15: Po swoim Zmartwychwstaniu Pan Jezus ukazał się Apostołom i rzekł do nich: „IDŹCIE NA CAŁY ŚWIAT I GŁOŚCIE EWANGELIĘ WSZELKIEMU STWORZENIU”.

 

 ORĘDZIE PANA JEZUSA PRZEKAZANE W CHICAGO, 10 KWIETNIA 2010 r.


Pani Mieczysława pyta Pana Jezusa:

Panie Jezu błagamy Cię powiedz, dlaczego ta katastrofa się wydarzyła i czy musiało do nie dojść?

 

Pan Jezus: ”Ja dozwoliłem na śmierć taką. Historia powtórzyła się - jak był zamach na gen. Sikorskiego nad Gibraltarem. Do tej pory nie ma udowodnionego winowajcy a winni są przedstawiciele trzech państw. Tak samo jest i w tym wypadku. Winni są przedstawiciele trzech państw i też nigdy nie odnajdą się winni.

 

To jest cała siatka szpiegów, którzy chcą być waszymi bogami. Oni wiedzą, że jesteście bramą do Europy. Oni wiedzą, że wasz kraj wyjdzie zwycięsko i ocaleje najwięcej ziemi przed kataklizmami. Ale oni nie chcą wiedzieć, że ocaleje pod jednym warunkiem:

 

JEŻELI BĘDĘ KRÓLEM WASZYM OFICJALNIE UZNANYM PRZEZ WŁADZE PAŃSTWOWE I RELIGIJNE.


Gdy ten AKT nie będzie dokonany, wkrótce wszystko będzie pomału ginąć i nikt z tego nie skorzysta. Nie będzie zwycięzców na waszej ziemi, za to duża radość będzie w piekle z zagarniętych dusz z powodu nieposłuszeństwa Bogu. Dlatego też będzie płacz i zgrzytanie zębów już tu na ziemi, bo piekło na ziemi zgotują wam wasi przywódcy państwowi i religijni przez swoją zachłanność.


PRZEDSTAWIŁEM WAM DZISIAJ PRZYSZŁOŚĆ WASZĄ, JEŻELI JA NIE BĘDĘ WASZYM KRÓLEM.

Wybierajcie: kładę przed wami BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I PRZKLEŃSTWO.

 

WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Jezus Droga, Prawda i Życie oraz Pokój na świecie”.

 

 

ORĘDZIE PANA JEZUSA PRZEKAZANE W WARSZAWIE, 10 KWIETNIA 2010 r.

 

Anna A. mieszka w Warszawie. Od wielu już lat otrzymuje przesłania z Nieba – orędzia – które zapisuje, wydając książki (obecnie dostępne 4 tomy). W wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, o godz. 15.30, Pan Jezus przekazał jej poniższe orędzie.

 

’’Pan Jezus: Nie ma przypadków... w całym świecie. Pisz Anno!

 

Sam Bóg dopuszcza zło, aby dotknąć ludzkość poprzez cierpienie. Wtedy najczęściej człowiek nabiera pokory i schodzi ze złej drogi... lub czyniąc zło, sam człowiek zabija brata tak, jak Kain zabił Abla. Potrzeba było takiej ofiary tak, jak trzeba było Mojej Ofiary.  

 

Anna pyta: Jeżeli ofiara, to musi być i Kain?

Pan Jezus: TAK.

Anna pyta dalej: A w tej tragedii dla Narodu Polskiego?

 

Pan Jezus: Jest i Kat. Dlatego potrzeba, aby narody w całym świecie padły na kolana przed Bogiem, bo w każdym Państwie jest Kain i Abel – jest Zło i Dobro. Polskę kocham nade wszystko. Jest mi Izraelem, dlatego Bóg dopuścił śmiercionośną rękę Kaina, aby ofiara została przyjęta. Mówiłem już do ciebie, że to jest początek katastrof. Mówiłem też, że przyjdą jeszcze inne – na cały świat, aby świat się zatrzymał, bo pędzi na oślep w samą przepaść piekła. Mój Ojciec z Miłości Ojcowskiej dopuści następne. Dopóty wasz świat się nie zatrzyma. Dopiero wtedy zostanie uratowana ta część ludzkości, która by poszła na potępienie.

 

CIERPLIWOŚĆ MOJEGO OJCA WYCZERPAŁA SIĘ!

 

Dzieci, które nie słuchają Ojca, muszą ponieść karę. Za bardzo i za dużo liczycie na Moje Miłosierdzie, lekceważycie Moje Słowo, żyjąc po swojemu, dlatego będziecie cierpieć. A to jest początek kar, które nazywacie KATAKLIZMAMI. Ja wam mówię: nic nie dzieje się bez Woli Mojego Ojca.

 

Ginąć będą te ofiary, które Bóg sobie upatrzył. Mówię do was – a i tak niewielu tym się przejmuje - niewielu zawróci z drogi potępienia. Człowiek w swojej słabości, kruchości – jest lękliwy. Bóg o tym wie..., ale i szatan o tym wie. Dokonuje się walka zła z dobrem. Tej bitwy nie wygra Naród, który rządzi się swoim prawem. Przeczytajcie Psalm 22.

                                                                                                                        Chrystus, Król Wszechświata’’

 

Anna zaleca, aby przeczytać także Księgę Jeremiasza, rozdział 11 oraz rozdział 12, wers. 1-5.

 

Źródło: www.echochrystusakrola.net

 

Krzysztof z Łodzi. www.apokalipsa.info.pl