RACHUNEK SUMIENIA

 

Łódź, 10 kwietnia 2010

 

Gdy kataklizmy ziemię poruszają a atrament na niebie rozlewa się, gdy powodzie i grad plony niszczą a susza ogień rozpala, gdy samoloty się rozbijają, a ludzie na grypę umierają. Gdy bankructwo w oczy zagląda a wielki ucisk i wojna już w drzwiach stoją i trzy dni ciemności nadchodzą,

 

Wy dzieci moje do synagogi szatana chodzicie w niedzielę i święta, zakupy robicie. Do wróżki chodzicie, horoskopy czytacie a prawdziwego Boga w Trójcy Przenajświętszej odrzucacie. Pieniądz, komórka, telewizor i brzuch bożkiem waszym jest, oj grzech okropnie brudny jest. Pornografia, strzelanki, muzyka-techno, wulgaryzmy, papierosy, piwo, narkotyki i głupie wybryki młodzież piękną utopić chce.

 

Życie człowieka święte jest a wy zabijać chcecie je. Nie macie prawa decydować, kto będzie żył a kogo zabić można. Invitro, aborcja i eutanazja ciężkim grzechem jest, śmiercią człowieka ręce i sumienie obciążacie swe.

 

Wasze rozwody bezprawiem są. Bóg dalej męża i żonę widzi razem, jak jedno ciało rozdwojone jest i w grzechu męczy się. Na wzór Sodomy i Gomory już żyjecie, homoseksualizmu pragniecie.

 

Polacy, Święta Trzech Króli chcecie a Intronizacji Chrystusa Króla nie chcecie i demoralizację na bilbordach tolerujecie.

 

Pan Jezus w niebie widzieć was chce, a wy do piekła pchacie się. Jan Bosko, Faustyna i dzieci z Fatimy piekło widziały i dokładnie je opisały. Oj Dzieci Boże, oj Kapłani uwikłani, szatan uśpił Was, czarną szmatę założył na głowę i na łańcuchu do piekła zaciągnąć chce.

 

Aby znowu czystym i kochanym Dzieckiem Bożym być, aby wiernym Kapłanem być, do spowiedzi trzeba iść i świętymi Sakramentami żyć. Święta siostra Faustyna, święte słowa Pana Jezusa w dzienniczku spisała: „w Bożym Miłosierdziu ukryj się, bo ostatnią deską ratunku jest. (...) Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.”

 

Pan Jezus do SB Rozalii Celakówny: „Intronizacja w Polsce musi być przeprowadzona, Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu.”

 

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie.

 

Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.pl